کارشناسی خودرو صفر کیلومتر+ گواهی معتبر کتبی📄

 • ما تا کنون تجربه کارشناسی بیش از ۵۰ هزار خودرو را داشتیم
 • فاصله کارشناسان ما تا محل شما کمتر از ۱ ساعت می باشد
 • کارشناسی خودرو با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود

سوالی دارید ؟

کارشناسی قیمت خودرو صفر

کارشناسی خودرو صفر یکی از نیازهای اساسی است که امروزه احساس می شود؛ زیرا دیده شده افراد بسیاری به دلیل عدم اطلاع از نکات مربوط به نحوه دریافت خودرو صفر متحمل ضررهای بسیاری شده اند. ایراد در رنگ اتوموبیل، استوک بودن درب ها، تعویض کاپوت، سقف و… از جمله ایردهایی است که ممکن است در هنگام تحویل ماشین صفر وجود داشته باشد و شما متوجه آن نشوید. پس به جای پرداخت هزینه های میلیونی به دلیل وجود ایراد در اتوموبیل به ظاهر صفر؛ هزینه کارشناسی را بپردازید و با خیال آسوده خرید کنید. به دلیل اهمیت این موارد امروزه می توانید با استفاده از خدماتی همچون کارشناسی رنگ خودرو صفر کیلومتر از سلامت بدنه مطلع شوید.

 

اهمیت کارشناسی خودرو صفر

کارشناسی خودرو صفر پیش از خرید لازم است و توسط افراد متخصص انجام شود.  دلیل اهمیت این کار عدم دانش و مهارت افراد عادی در تشخیص ایرادهای خودروهای صفر است. توصیه ما به شما این است که برای تحویل خودرو صفر خود همراه با یک کارشناس بروید تا در همان محل ایرادی اگر بود، شناسایی شود. متاسفانه در کیس های متعددی مشاهده شده که کارخانه با تعویض درب ها و رنگ زدن پیچ ها سعی در پنهان نمودن ایراد استوک بودن درب داشته و یا به صورت حرفه ای ایرادهای بدنه را پنهان کرده است. تمامی این موارد تنها با استفاده از خدمات کارشناسی خودرو صفر قابل شناسایی است. کمتر پیش می آید که خودرو صفر دارای ایراد فنی باشد؛ اما بعید هم نیست که به همین دلیل باز هم کارسناسی توصیه می شود.

دلیل دیگر پیشرفت روزافزون ترفندهای پنهان کردن معایب خودرو است. در واقع هرچه تکنولوژی های مربوط به تولید خودرو پیشرفت می کند، ترفندهای پنهان کردن معایب نیز پیشرفته تر می شود. کارشناسی صفر خودرو می تواند به شما در این موضوع کمک بسیاری نماید تا این عیوب را تشخیص دهید.

کارشناسی رنگ خودرو صفر

 

کارشناسی رنگ خودرو صفر کیلومتر 

کارشناسی تصادف خودروی صفر پیش از تحویل به خریدار یکی از مواردی است که لازم است انجام شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اتوموبیل های شرکت های خودروسازی را در حال رانندگی سریع و بی احتیاط دیده باشید. طبق آمارها بارها اتفاق افتاده که در حین فرآیند تحویل، خودرو دچار تصادف شده و آثار تصادف چه جزئی و چه شدید، روی اتوموبیل های صفر باقی مانده و به همین دلیل کارشناسی رنگ خودرو صفر کیلومتر توصیه می شود.

اگر کارشناسی رنگ خودرو صفر کیلومتر را انجام دهید، از هزینه های بسیاری جلوگیری کرده و می توانید با خیال راحت اتوموبیل خود را تحویل بگیرید.

برای دریافت کارشناسی رنگ خودرو صفر به صورت تخصصی می توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴  تماس بگیرید.

آیا خودرو صفر کارشناسی لازم دارد؟

در نمونه های بسیاری مشاهده شده که خودروهای کار کرده خارجی و داخلی به جای خودرو صفر فروخته می شوند. به همین دلیل ما در ادامه قصد داریم دلایل اهمیت کارشناسی قیمت خودرو صفر را بررسی کنیم.

فروش خودروی کارکرده و تصادفی به جای خودروی صفر

کارشناسی قیمت خودرو صفر می تواند به شما در شناسایی مشکلات احتمای خودرو کمک بسیاری نماید. متاسفانه باید به شما بگوییم در حال حاضر خودروهای کارکرده بسیاری که سابقه تصادف نیز داشته اند به جای خودرو صفر کیلومتر فروخته می شوند.

بسیار دیده شده که خودروهای کارکرده با دستکاری کیلومتر و یا خودروهای تصادفی با ترمیم قطعات و درب و سایر موارد به جای نو فروخته می شوند. برای جلوگیری از این سوءاستفاده ها نیاز است از خدمات کارشناسی قیمت خودرو صفر  استفاده کنید تا مشکلات بعدی به وجود نیاید.

خودروهای خارجی کارکرده به جای خودروهای وارداتی صفر

حتماً در خبرهای بسیاری شنیده اید که خودروهای خارجی اسقاط شده در خارج از کشور وارد شده و به فروش می رسند؛ در میان بازار داغ خودروهای خارجی گاهی مشاهده می شود که این موارد به جای خودرو صفر کیلومتر و با قیمت های غیر واقعی فروخته می شوند در صورتی که قیمت واقعی خودرو بسیار پایین تر خواهد بود. به همین دلیل این موضوع نیز یکی از دلایل کارشناسی قیمت خودرو صفر  می باشد.

کارشناس برای تشخیص خودرو کارکرده تکنیک های متفاوتی را استفاده می کند. به طور مثال ابتدا بدنه و نو بودن اجزای مهم مانند درب ها، سقف و کاپوت چک می شود. به طور مثال یکی از تکنیک های تشخیص کاپوت دست دوم، وجود خش در قسمت بالایی آن است که نشان می دهد این کاپوت دست دوم است و قبلا به دلیل قرار گرفتن روی زمین خش افتاده است.

برای تشخیص نو بودن درب ها نیز پیچ های درب چک می شود.

سپس لاستیک ها و موتور و سایر اجزا مانند شاسی بررسی می شود تا ایرادهای احتمالی شناسایی گردد. برای بررسی شاسی نیز از سه زاویه داخل، زیر و زاویه لاستیک بررسی ها انجام می شود تا نو و یا دست دوم بودن مشخص شود. بررسی از قسمت زیر خیلی مهم است.

اصالت آپشن‌های خودروهای وارداتی

از موارد دیگری که کارشناسی صفر خودرو را ضروری می کند، نصب آپشن روی خودروهای وارداتی و دریافت هزینه بسیار است. کارشناسان با کارشناسی صفر خودرو می دانند که دقیقاً خودرو مجهز به چه آپشن هایی است و در نتیجه از صرف هزینه های گزاف برای شما در قبال دریافت آپشن جلوگیری خواهند کرد.

در حال حاضر کارشناسی خودرو صفر در فرهنگ عمومی بازار جای خود را پیدا کرده و حتی تاکید می شود که خریداران قبل از خرید هرگونه اتوموبیل صفر کیلومتر از خدمات کارشناسی خودرو صفر استفاده نمایند.

 

مراحل دریافت کارشناسی خودرو صفر

برای دریافت هرگونه خدمات از جمله کارشناسی صفر خودرو،کارشناسی رنگ خودرو صفر کیلومتر و کارشناسی رنگ خودرو صفر می توانید مراحل زیر را طی کنید.

✅ ثبت درخواست

ثبت درخواست کارشناسی از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی

✅ اعزام کارشناس سیار

اعزام کارشناس در کمترین زمان محل مورد نظر شما

✅ کارشناسی خودرو

بررسی و ارزیابی سلامت فنی و بدنه خودرو

✅ دریافت گزارش مکتوب کارشناس

ارائه گزارش مکتوب و آنلاین و قیمت دقیق خودرو صفر

کارشناسی قیمت خودرو صفر

 

نکات کلیدی در هنگام تحویل خودرو صفر

برای تحویل خودرو صفر به همراه کارشناس در محل حاضر شوید تا در همان محل کارشناسی انجام شود.

از کارشناس بخواهید به همراه ابزار مورد نیاز با شما همراه شود.

توجه داشته باشید برای شناسایی ایرادهای بدنه و رنگ لازم است اتوموبیل در اتاق نور باشد به همین دلیل می توانید نتیجه نهایی برای بررسی رنگ را بعد از بردن اتوموبیل در اتاق نور دریافت کنید.

نکاتی نهایی برای خرید ماشین صفر کیلومتر:

 • توجه کردن به مصرف سوخت
 • اطلاع از قیمت روز خودرو
 • اطلاع از  خدمات پس از فروش ماشین
 • پرس و جو در مورد استهلاک ماشین
 • مقایسه خودرو با دیگر خودرو‌های مشابه
 • قبل از خرید از فروشنده درخواست رانندگی با اتوموبیل کنید
 • دقت به شرایط پرداخت قیمت ماشین
 • بررسی شرایط تحویل خودرو
 • هزینه‌های بیمه ماشین
 • توجه کردن به تسهیلات خرید خودرو
 • بازرسی و کارشناسی خودرو
 • توجه کردن به شرایط تنظیم قرارداد

 

  قیمت کارشناسی خودرو صفر

در حال حاضر بحث قیمت کارشناسی خودرو صفر بسیار داغ است و بهتر است قبل از انجام کارشناسی از هزینه کارشناسی خودرو صفر اطلاعات کافی را داشته باشید؛ زیرا ممکن است متحمل ضرر و زیان شوید و یا هزینه ای بسیار بیشتر از شما دریافت شود.

 ما در این قسمت قصد داریم به بررسی هزینه کارشناسی خودرو صفر بپردازیم و نکات مربوط به قیمت کارشناسی خودرو صفر را در اختیار شما قرار دهیم.

در ابتدا این موضوع را بررسی خواهیم کرد که هزینه کارشناسی خودرو صفر بابت چه مواردی دریافت می شود.

 • کارشناسی فنی (بررسی موتور و گیربکس)
 • کارشناسی بدنی (بررسی شاسی، ستون‌ها و فرورفتگی‌ها)
 • کارشناسی رنگ (بررسی رنگ‌شدگی و رنگ‌سوختگی)
 • کارشناسی آپشن‌ها (امکانات رفاهی و ایمنی)
 • تست رانندگی

هزینه کارشناسی خودرو بابت بررسی بخش های مختلف خودرو به شرح زیر است:

 • ۴۰% هزینه کارشناسی خودرو بابت بررسی رنگ و بدنه خودرو
 • ۳۰% هزینه کارشناسی خودرو بابت چکاپ فنی خودرو
 • ۲۰% هزینه کارشناسی خودرو بابت نصب دیاگ و بررسی کیلومتر
 • ۱۰% هزینه کارشناسی خودرو بابت مشاوره و انتقال تجربیات و موارد حقوقی

هزینه کارشناسی خودرو صفر

 

خلاصه مطلب

ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی نکان مربوط به کارشناسی خودرو صفر در تهران بپردازیم و به شما کمک کنیم بتوانید خدمات حرفه ای کارشناسی صفر خودرو را تشخیص دهید؛ زیرا در حال حاضر افراد بسیاری به دلیل عدم بهره مندی از خدماتی همچون کارشناسی رنگ خودرو صفر کیلومتر و کارشناسی رنگ خودرو صفر متحمل ضرر و زیان های بسیاری خواهند شد. همچنین قیمت کارشناسی خودرو صفر و کارکرده را بررسی کرده و فاکتورهای موثر روی هزینه کارشناسی خودرو صفر را به شما نشان دادیم. برای دریافت خدمات تخصصی در حوزه کارشناسی قیمت خودرو صفر می توانید با ما در تماس باشید.

برای دانلود pdf این مطلب کلیک کنید.