کارشناسی خودرو چینی✅ضمانت نامه + {اعزام ۳۰ دقیقه}

  • ما تا کنون تجربه کارشناسی بیش از ۵۰ هزار خودرو را داشتیم
  • فاصله کارشناسان ما تا محل شما کمتر از ۱ ساعت می باشد
  • کارشناسی خودرو با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود

سوالی دارید ؟

کارشناسی خودرو چینی

افراد بسیاری امروز به خریدن خودروهای چینی علاقه مند هستند؛ زیرا با داشتن ظاهری شکیل تر قیمت مناسب تری نسبت به سایر خودروهای خارجی دارند؛ البته در مقابل قیمت پایین تر ایراداتی نیز دارند. به طور مثال کارکرد خودروهای چینی با دیگر خودروهای خارجی متفاوت است و ایرادات آن ها ممکن است به سختی برطرف شود و یا حتی قطعات مورد نیاز به سختی یافت شود. به همین دلیل قبل از خرید خودروهای کارکرده چینی باید حتما از خدمات کارشناسی خودرو چینی در تهران استفاده کنید. با استفاده از این خدمات می توانید تمامی عیوب اتوموبیل را شناسایی کرده و در صورت وجود ایراد فنی بدانید که آیا قابل برطرف شدن هست یا خیر. توجه داشته باشید ایرادهای خودروهای چینی در بسیاری موارد تنها توسط کارشناسان خبره قابل شناسایی است.

 

خدمات کارشناسی خودرو چینی الوچک 

کارشناسی خودرو چینی الوچک شامل کارشناسی کامل بدنه خودرو، سقف و ستون شاسی جلو و عقب و گزارش هر نوع رنگ شدگی، تعویض، صاف کاری بدون رنگ، خط و خش و … می شود .

همچنین بدنه خودرو به وسیله تجهیزات به مورد بررسی قرار گرفته و ایرادهای آن شناسایی خواهد شد.

ما در الوچک تمام نقاط بدنه خودرو را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار داده و گزارشی از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار ارائه می دهیم.

به این مورد توجه داشته باشید که عملکرد و نحوه کار دستگاه تشخیص رنگ بر اساس ضخامت رنگ استفاده شده است. برخی از نقاشان خودرو این دستگاه دیجیتال را در اختیار دارند و عدد به دست آمده را در همه جا یکسان می کنند که بعضی از کارشناسان خودرو مبتدی قادر به تشخیص آن نخواهند بود.

با کارشناسی ماشین چینی شما می توانید از سلامت فنی و بدنه ماشین مورد نظر خود اطمینان حاصل کرده و خرید خوبی داشته باشید.

کارشناسی ماشین چینی شامل تست دیجیتالی رنگ خودرو با دستگاه های پیشرفته در مقیاس میکرون است که توسط کارشناس های با تجربه الوچک انجام خواهد شد.

ما در الوچک کوچک ترین ایرادهای بدنه مانند رنگ شدگی، تعویض اجزای بدنه، صافکاری بی رنگ وحتی پولیش شدگی ماشین را شناسایی خواهیم کرد.

برآورد میزان شدت برخورد در خودروهای رنگ شده توسط کارشناس خودرو به خریدار اعلام شده و هم چنین بررسی فنی نیز انجام می شود تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود.

الوچک مرکز تخصصی خودرو با ارائه بررسی های تخصصی و کارآمد انواع خودرو ها و مشخصات فنی انواع خودرو ، قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

 

کارشناسی خودرو چینی در تهران

 

دلیل اهمیت کارشناسی خودرو چینی

کارشناسی خودروهای چینی بسیار مهم است زیرا خودروهای کارکرده چینی چالش های متعددی دارند و اگر خریدار با این چالش ها و نحوه برطرف کردن آن ها آشنا نباشد، متحمل ضررهای بسیاری خواهد شد. از جمله این چالش ها می توان به این مورد اشاره کرده که تامین قطعات خودروهای چینی در کشور ما بسیار مشکل است. زیرا تعداد نمایندگی اندک است و بسیاری از نمایندگی ها نیز دارای قطعات نیستند. دلیل این موضوع نیز سیستم های خاص خودروهای چینی است. در بسیاری از خودروهای این کشور ای سی یو به صورتی ساخته و گذاشته می شود که در صورت معیوب شدن نمی توان تنها قسمت معیوب را تعویض کرد و باید کامپیوتر ماشین به صورت کامل تعویض شود. در صورتی که حتی کامپیوتر اصل خودرو را بیابید قیمت بسیار بالایی را باید بپردازید. اما با استفاده از خدمات کارشناسی در ابتدا می توانید ایراد اتوموبیل را به درستی درک کنید. سپس کارشناسان ما در الوچک به شما توضیح خواهند داد که این ایران چگونه برطرف می شود. سپس شما می توانید با پرس و جو در مورد نحوه تهیه قطعات اطلاعات خوبی بدست آورید که تصور صحیحی به شما از کارکرد اتوموبیل و وضعیت فنی آن خواهد داد.

 

کارشناسی قیمت خودرو چینی

کارشناسی قیمت خودرو چینی در الو چک بدین صورت است که براساس کارکرد اتوموبیل و بررسی اینکه تصادف داشته یا خیر و همچنین برآورد از کارکرد موتور و بررسی بدنه، تخمین قیمت انجام می شود.

نمی توان برای دو خودرو دارای سال تولید یکسان قیمت ثابتی در نظر گرفت. زیرا شرایط هر یک از خودروها با یکدیگر متفاوت است و هر کدام در شرایط مختلفی نگهداری شده اند. برای دریافت خدمات تخصصی در این حوز می توانید با ما در تماس باشید.

برای تعیین قیمت خودروهای چینی به موارد زیر توجه ویژه ای می شود؛ زیرا عمده ایرادهای خودروهای چینی در موارد زیر خلاصه خواهد شد:

💥ایرادات مربوط به بدنه خودرو

💥گیربکس‌های ضعیف

💥ضعیف بودن صفحه کلاچ

💥شنیده شدن صداهای ناهنجار از موتور خودرو

💥ایرادات سیستم تعلیق

💥ایرادات ترمز خودرو

 

کارشناسی خودرو چینی

 

اهمیت کارشناسی خودروهای ساخت چین

اصولا خرید هر نوع خودروی دست دوم بدون انجام کارشناسی کار پر ریسکی است. این اهمیت به دلیل حساسیت بالای خودروها چینی و ضعف در بخش‌های مختلف آن دو چندان می‌باشد. بسیاری از اوقات در آگهی فروش خودروهای ساخت چین از واژه‌های بدون مشکل و بدون رنگ استفاده می‌کنند. در حالی که درصد بالایی از این آگهی‌ها صحت ندارد و نیاز به بررسی کارشناس خودرو احساس می‌شود. در واقع با کارشناسی بسیاری از خودروهای چینی مقادیری از رنگ شدگی و عیوب فنی و بدنه پیدا خواهد شد.  پیدا کردن این عیوب نیز نیاز به تخصص و مهارت کارشناس خودرو دارد. چون قطعات یدکی این خودروها در بازار به سختی پیدا می‌شود بهتر است در زمان خرید مشکلات احتمالی آن‌ها را بدانید.

 

مهم‌ترین بخش‌های کارشناسی خودروی چینی

در زمان کارشناسی خودرو چینی باید به یک سری قسمت ها توجه بیشتری شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

یکی از این موارد تست دیاگ است. این قسمت یکی از ضروری‌ترین بخش‌های کارشناسی در خودروهای چینی است. در واقع به دلیل سیستم متفاوت خودروهای چینی، تنها با استفاده از دیاگ می توان ایرادات این مدل خودروها را به خوبی شناسایی کرد.

توجه داشته باشید که یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در کارشناسی قیمت خودرو چینی وضعیت فنی آن‌ها است. وجود رنگ خوردگی و آسیب بر روی بدنه این خودروها موجب کاهش قیمت خودرو خواهد شد. از جمله موارد دیگر که در کارشناسی این مدل خودروها باید به آن ها توجه کرد شامل :

سقف و شاسی‌ها

پیدا کردن قطعات تعویضی

شناسایی صافکاری‌های بدون رنگ در خودرو

وجود خط و خش در بدنه

بررسی و ارزیابی موتور خودرو

 

مراحل ثبت درخواست کارشناسی خودرو چینی الوچک

برای دریافت خدمات کارشناسی خودرو چینی در تهران کافی است با ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس مربوطه در محل حاضر شود. در واقع ابتدا باید به وبسایت ما مراجعه نمایید. بعد از انتخاب خدمات مورد نظر و ثبت درخواست، بالافاصله با شما تماس گرفته شده و در کمتر از ۱ ساعت کارشناس در محلی که تعیین کرده اید، حاضر است.

 

قیمت کارشناسی خودرو چینی

قیمت کارشناسی خودرو چینی می تواند به عوامل بسیاری بستگی داشته باشد. به صورت کلی قیمت کارشناسی خودروهای خارجی از داخلی بیشتر است. زیرا آپشن های بیشتری دارند و باید زمان بیشتری برای آن ها گذاشته شود. به علاوه به مدل خودرو خارجی نیز بستگی دارد؛ زیرا برخی مدل ها امکانات بیشتری داشته و برای بررسی وضعیت خودرو و آپشن های آن باید زمان بسیاری صرف شود. برای اطلاع از جزییات دقیق قیمت کارشناسی خودرو چینی می توانید با ما در تماس باشید. گاهی اوقات دیده می شود که هزینه ی اضافی بابت کارشناسی ماشین چینی پرداخت می شود که باید به این مورد نیز دقت داشته باشید.

قیمت کارشناسی خودرو چینی

 

نکات کارشناسی خودرو چینی

در ماشین های چینی اگر ضربه به ستون های ماشین وارد شده باشد موجب کاهش استقامت بدنه و به هم خوردن نشیمن گاه درب ها و گلگیرها مخصوصا رگلاژ درب های خودرو مورد نظر خواهد شد. پس از بخش سقف و ستون های خودرو ، مهم ترین بخش بدنه شاسی های جلو عقب هستند. به علاوه شاسی های جلوی ماشین اهمیت بیش تری در کارشناسی ماشین چینی دارند. زیرا ضربه به این قسمت خودرو موجب به هم خوردن نشیمن گاه موتور، گیربکس، رادیاتور و دیگر بخش های اساسی خودرو خواهد شد.

در کارشناسی خودرو چینی تست دیاگ نیز از جمله مهم ترین قسمت های کارشناسی در این زمینه خواهد بود. دیاگ کلیه اطلاعات فنی را برای کارشناس نشان داده و خطاها را نمایان می کند.

وضعیت فنی خودرو یکی از گزینه های مهم در کارشناسی ماشین چینی و کارشناسی قیمت خودرو چینی خواهد بود. هر گونه رنگ شدگی و آسیب روی بدنه ماشین در کارشناسی خودرو بر قیمت نهایی آن تاثیر گذار است.

برای دانلود pdf این مطلب کلیک کنید.