021-91008004

کارشناسی تویوتا کرولا ۲۰۲۳

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیش از 500 بار تویوتا کرولا کارشناسی کردیم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی تویوتا کرولا ۲۰۲۳

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیش از 500 بار تویوتا کرولا کارشناسی کردیم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


   

   

  تویوتا کرولا ۱۵۰۰ سی سی و ۱۲۰۰ سی سی از جمله مدل های وارداتی جدید در ایران هستند که به تازگی در بازار خودرو دیده خواهند شد. تویوتا کرولا در مدل های مختلفی تولید و ارائه شده که در ایران سدان و هاچبک آن ارائه و عرضه خواهد شد.

  این دو مدل دارای ویژگی های فنی و ظاهری متفاوتی هستند که ما در ادامه بررسی خواهیم کرد. در صورتی قصد خرید این اتوموبیل ها را دارید، پیشنهاد می کنیم از خدمات کارشناسی تویوتا کرولا استفاده نمایید؛ زیرا ممکن است آپشن ها و ویژگی ها با تصورات شما کاملا متفاوت باشد. به علاوه خودروهای وارداتی نیز مانند خودروهای داخلی ممکن است دارای ایراداتی در بدنه و یا حتی قسمت فنی باشند که تشخیص آن توسط کارشناسی فنی تویوتا کرولا  ۱۵۰۰ سی سی  و ۱۲۰۰ سی سی مشخص خواهد شد.

   

  کارشناسی تویوتا کرولا ۱۵۰۰ سی سی

  تویوتا کرولا ۱۵۰۰، اتوموبیلی است که می تواند رضایت بیشتر ایرانی های مصرف کننده را تامین نماید. این محصول روی خط تولید تویوتا قرار داده شده و ادامه نسل ۱۲ تویوتا کرولا به حساب می آید. این محصول دو نسخه سدان و هاچ بک دارد که نسخه سدان در ایران عرضه خواهد شد. در حال حاضر تویوتا توسط معین خودرو عرضه می شود؛ اما در گذشته این خودرو توسط ایرتوپا عرضه شده بود. معین خودرو دو نسخه ۱۵۰۰ سی سی و ۱۲۰۰ سی سی این خودرو را عرضه خواهد کرد.

  پلت‌فرمی که برای تولید این خودرو استفاده شده، فولاد مستحکم با خواص کششی بالا است که به همراه استفاده از آلومینیوم سبک و تکنولوژی چسب ویژه بدنه، تقویت شده است. این موارد منجر به استحکام بدنه خودرو و ایمنی سرنشینان خواهد بود. همچنین در نگاه اول به مدل های هاچبک و سدان این برند از تویوتا متوجه خواهید شد که  از مواد عایق صوتی و حرارتی و پدهای یک تکه استفاده شده که منجر به کاهش نویز و ارتعاش و لرزش خواهد شد. این موارد باعث شده تا سرنشینان در یک کابین ایمن و ایزوله، سفر دلپذیری را تجربه نمایند.

   

  🔴مشخصات فنی بدنه تویوتا کرولا ۱۵۰۰ سی سی🔴
  کلاس بدنه سدان
  کلاس اتومبیل C Segment
  تعداد فضای سرنشینان ۵

  کارشناسی تویوتا کرولا 1500 سی سی توربوشارژ

   

  کارشناسی تویوتا کرولا ۱۲۰۰ سی سی

  تویوتا کرولا نسل دوازدهم ۱۲۰۰ سی سی با بهره وری سوخت چشمگیر و ویژگی‌ های ایمنی استاندارد فراوان، از جمله محبوب ترین محصولات جدید است که به بازار عرضه شده است. تنوع گسترده مدل‌های کرولا، این مدل را از رقبای کامپکت خود متفاوت کرده است.  از جمله تغییراتی که د هاچبک‌ های کرولا مشاهده می شود این است که آن‌ها دارای جلو پنجره بازهستند و چراغ‌های جلوی LED و سپر عقب با جنس کرومی تعبیه شده اند. از لحاظ سواری نیز این مدل چابک بوده و می تواند ضربات جاده به خوبی مهار نماید. در ادامه تفاوت های فنی این دو مدل را بررسی خواهیم کرد.

   

  🔴مشخصات فنی بدنه تویوتا کرولا ۱۲۰۰ سی سی🔴
  کلاس بدنه سدان
  کلاس اتومبیل C Segment
  تعداد فضای سرنشینان ۵

   

  برای دریافت خدمات کارشناسی تویوتا کرولا  ۱۲۰۰ سی سی توربوشارژ با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید.

   

  کارشناسی خودرو تویوتا کرولا 1500 سی سی

   

  طراحی ظاهری تویوتا کرولا ۱۵۰۰

  در طراحی ظاهری این محصول ابتدا چراغ های دارای فرم بوم رنگ جلب توجه می کند. این چراغ ها توسط یک جلو پنجره باریک به هم متصل هستند. در قسمت پایین نیز ترکیب این چراغ ها با ورودی هوا و سپر مه شکن جذابیت آن را بیشتر کرده است. در قسمت عقب ماشین چراغ ها فرمی شبیه به سر نیزه دارند و توسط نوار کرومی با هم ارتباط پیدا کرده اند.

   

  کابین و فضای داخلی تویوتا کرولا ۱۵۰۰

  اولین موردی که در طراحی کابین داخلی جلب توجه می کند، داشبورد بزرگ آن است. به علاوه فرمان سه شاخه و صفحه کیلومتر دیجیتال نیز از جمله ویژگی های شاخص این محصول هستند. کنسول میانی نیز طراحی اسپرت داشته و مواد داخل آن بسیار با کیفیت می باشد.

   

  کارشناسی خودرو تویوتا کرولا 1500 سی سی در محل

   

  طراحی ظاهری تویوتا کرولا  ۱۲۰۰ سی سی

  در این مدل به خوبی می توانید حس اسپرت و جوان پسند بودن را دریافت کنید. با این تفاوت که جلو پنجره حذف شده و قسمت زیادی از آن به فضای وسط سپر و عبور هوا اختصاص خواهد داشت.

  نسبت به نسل‌‎‌های قبلی، حس اسپرت و جوان‌پسند در کرولا جدید بیشتر شده است. حالا جلوپنجره‌ حذف شده و بخش بزرگی از فضای وسط سپر، به مجرای عبور هوا اختصاص دارد.

  مورد بعدی که در طراحی بیرونی کرولا هاچبک به چشم می خوزد، هماهنگی چراغ‌های جلو و عقب است؛ این حالت در سدان وجود ندارد. حالت تیز و مثلثی، وفادار به سبک خودروهای ژاپنی در چراغ ها دیده شده و همچنین، کاپوت کوتاه و سپر گرد به کرولا باعث شده تا این خودرو زیبا تر شود.

  از قسمت کنار نیز شاهد هستیم که شیب سقف تا صندوق، یکی از نقاط قابل توجه است و خط کشیده شده زیر پنجره‌ها، ظرافت خاصی به این مدل بخشیده است.

  اصلی ترین تفاوت نسخه سدان و هاچبک در چراغ های عقب مشاهده می شود. اگر بخواهیم طراحی این مدل را با خودروهای چینی مقایسه کنیم، می توانیم بگوییم از هر نظر بهتر و شاخص تر است

  در این مدل مانیتور لمسی ۸ اینچ برای کرولا ارائه شده و در پشت فرمان نیز پنل دیجیتال وجود ندارد و می توان گفت به نسبت ساده است.

  توجه داشته باشید که مدل های آپشنال دارای پنل دیجیتال هستند و مدال وارداتی در ایران این موارد را ندارد.

   

  برای دریافت خدمات کارشناسی خودرو تویوتا کرولا  ۱۲۰۰ سی سی در محل با  ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴تماس بگیرید.

   

  کارشناسی خودرو تویوتا کرولا 1500 سی سی در تهران

   

  کارشناسی فنی تویوتا کرولا ۱۵۰۰ سی سی

  تویوتا کرولا  ۱۵۰۰ سی سی  دارای یک موتور ۳ سیلندر ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی است. در این  موتور توانایی تولید ۱۲۱ اسب بخار قدرت و ۱۴۸ نیوتن متر گشتاور وجود دارد. توان تولیدی این موتور از طریق یک گیربکس CVT به چرخ های جلو منتقل خواهد شد. شتاب صفر تا صد این مدل نیز در ۱۲ ثانیه می باشد.

  تویوتا کرولا معین موتور در محور جلو از سیستم تعلیق مک فرسون و در محور عقب از سیستم تعلیق مولتی لینک استفاده می کند. سیستم ترمزها نیز بدین صورت است که در هر دو محور از نوع دیسکی بوده و به سیستم هایی نظیر ترمز ضد قفل ABS و توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD مجهز خواهد بود.

   

  🔴نام ویژگی🔴 🔴نوع ویژگی🔴
  پیشرانه سه سیلندر تنفس طبیعی با آرایش خطی سیلندرها
  حجم موتور (cc) ۱۴۹۰
  حداکثر قدرت ۱۲۱ اسب بخار در ۶۶۰۰ دور
  حداکثر گشتاور ۱۴۸ نیوتن متر در ۵۰۰۰ دور
  گیربکس اتوماتیک ضریب متغیر (CVT) با قابلیت تیپ ترونیک ۱۰ سرعته مجازی
  مصرف سوخت (ترکیبی) ۵.۶ لیتر در صد کیلومتر
  شتاب صفرتاصد (S) ۱۲.۱
  حداکثر سرعت (Km/h) ۱۸۰

   

  کارشناسی فنی تویوتا کرولا ۱۲۰۰  سی سی

  تویوتا کرولا ۲۰۲۳ دارای موتوری با ۴ سیلندر و گنجایش ۱.۲ لیتری توربو است که توانایی تولید ۱۱۶ اسب بخار قدرت و ۱۸۷ نیوتن متر گشتاور را دارد. توان تولیدی این موتور از طریق یک گیربکس CVT به چرخ های جلو می رسد. تویوتا کرولا وارداتی با این قوای محرکه شتاب ۱۲ ثانیه ای خواهد داشت.

  در جدول زیر می توانید ویژگی های فنی کرولا ۱۲۰۰ سی سی را ملاحظه نمایید.

  🔴نام ویژگی🔴

  🔴نوع ویژگی🔴

  حجم موتور ۱۲۰۰ سی سی
  نوع موتور بنزینی دارای توربو
  تعداد سیلندرها ۴
  تعداد سوپاپ ها ۱۶
  آرایش قرار گیری سیلندرها خطی مستقیم
  محل قرار گیری موتور موتور جلو
  سیستم سوخت رسانی انژکتوری با پاشش چند نقطه ای
  حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) ۱۱۶ اسب بخار
  حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر) ۱۸۷ نیوتن متر
  توان خروجی حجمی (اسب بخار بر لیتر) ۹۸ اسب بخار بر لیتر
  ظرفیت باک ۵۰ لیتر بنزین

   

  کارشناسی فنی تویوتا کرولا 1500 سی سی

   

  ایمنی تویوتا کرولا ۱۵۰۰

  این خودرو برای تست ایمنی آزمون های IIHS را پشت سر گذاشته که در آن ها بهترین نمره یعنی G را کسب کرده است. البته این امتیاز برای نسخه فول آپشن که دارای ۶ ایربگ است کسب شده، در ایران نسخه ۲ ایربگ عرضه خواهد شد. از جمله تجهیزات دیگر در این اتوموبیل که امتیاز ایمنی آن را بالا می برد،سیستم کنترل پایداری ESP و سیستم کنترل کشش TCS است.

   

  امکانات رفاهی تویوتا کرولا ۱۵۰۰

  به صورت کلی برند کرولا معروف به اتوموبیلی با آپشن های بسیار نیست؛ این موضوع به دلیل وارد شدن نسخه معمولی این محصول نیز شدت می یابد. در ادامه با امکانات رفاهی در این محصول اشاره خواهیم کرد.

  مواردی نظیر شیشه بالابر های برقی، آینه های جانبی برقی، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، کروز کنترل هوشمند، سیستم مولتی مدیا با صفحه نمایش ۹ اینچی و دوربین دنده عقب، سنسور های پارک جلو و عقب، سیستم تهویه و مطبوع اتوماتیک  از جمله آپشن های این خودرو محسوب می شوند.

   

  خلاصه مطلب

  ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی نکات مربوط به کارشناسی تویوتا کرولا  ۱۲۰۰ سی سی بپردازیم و به شما کمک کنیم تا بتوانید با استفاده از خدمات کارشناسی رنگ تویوتا کرولا ۱۲۰۰ سی سی  و کارشناسی فنی تویوتا کرولا  ۱۲۰۰ سی سی قبل از خرید بتوانید از مزایا و معایب این مدل ها آگاه شوید. در صورتی که قصد خرید این مدل خودروها را دارید؛ اما هنوز از ویژگی ها و نحوه کارکرد موارد ایمنی و… اطلاعات کافی را ندارید، می توانید از خدمات کارشناسی الوچک استفاده نمایید. برای دریافت خدمات کارشناسی خودرو تویوتا کرولا  ۱۵۰۰ سی سی در تهران کافی است با شماره تماس بگیرید.

  برای دانلود pdf این مطلب کلیک کنید.