021-91008004

کارشناسی پراید ۱۱۱

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیشتر از 20000 دستگاه پراید و پراید وانت کارشناسی کردیم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی پراید ۱۱۱

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیشتر از 20000 دستگاه پراید و پراید وانت کارشناسی کردیم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


  کارشناسی پراید ۱۱۱ به شما عزیزان کمک می‌ کند تا در زمان خرید و فروش این خودرو دچار مشکل نشوید. کارشناسان الوچک آمادگی خدمت رسانی به شما عزیزان را در تمامی نقاط تهران دارند که با یک تماس در محل حضور پیدا می‌کنند. این کارشناسان با استفاده از دستگاه‌های مخصوص به طور دقیق رنگ شدگی نواحی مختلف خودرو را تشخیص می‌دهند و با توجه به سابقه درخشان در امور فنی قادر به تشخیص و بررسی بوده و میتوانید با خیالی آسوده نسبت به واگذاری کارشناسی خودرو خود به الوچک اقدام کنید.

   

  کارشناسی پراید 111

   

  دلایل کارشناسی خودرو

  یکی از دلایل کارشناسی خودرو در هنگام خرید و فروش تشخیص تصادفی و یا چپی بودن خودرو است. تشخیص رنگ خودرو عاملی است که روی افت قیمت خودرو تاثیر چشمگیری دارد. کارشناسی خودرو تمام ‌های خود را به شما نشان می‌دهد که بتوانید تصمیم گیری درستی برای خرید وسیله نقلیه دست ۲ داشته باشید.‌ طبق اطلاعات به دست آمده کارشناسی ماشین صفر کاملاً متفاوت است زیرا با توجه به پیشرفت صنعت خودروسازی برخی از شرکت‌های تولید کننده توانسته‌اند معایب خودروهای تولید شده را مخفی کنند و یا کیلومتر شمار آنها را به نحوی تغییر دهند که خریدار متوجه آن نشود. برای اطمینان کامل از صداقت و عملکرد شرکت خودروساز ماشین را نزد کارشناسان خودرو ببرید تا از صحت عملکرد و سلامت بخش‌های مختلف آن مطمئن شوید.

   

  کارشناسی رنگ خودرو پراید ۱۱۱

  همانطور که در جریان هستید روش‌های بسیار مختلفی برای تشخیص و کارشناسی رنگ خودرو پراید ۱۱۱ وجود دارد. بیش از ده ها تکنیک برای تشخیص رنگ خودرو مخصوصا پراید وجود دارد که باعث می شود در هنگام خرید خودرو دست دوم دچار نگرانی نشوید.

   

  تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی

  تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی یک روش دقیق نیست و ممکن است بسیاری از موارد از دید بیننده پنهان بمانند.

   

  تشخیص رنگ خودرو با استفاده از آهنربا

  استفاده از آهنرباهای ضعیف یکی از روش‌های تشخیص رنگ شدگی خودرو می باشد، برای این کار آهنربا را روی قسمت‌ های مختلف ماشین قرار می‌دهند اگر تفاوتی در میزان جاذبه آهنربا تشخیص دهد قطعاً خودرو رنگ شدگی دارد. برخی از خودروها جنس بدنه آنها از آهن و فولاد است و آهنربا را جذب می‌کنند.

  اگر رنگ روی بدنه بالا باشد ربایش آهنربا کمتر می‌شود. دقت داشته باشید که آهنرباهای مخصوصی برای تشخیص رنگ شدگی ماشین وجود دارد که می توانید آن ها را استفاده کنید. این آهنرباها دارای یک نمایشگر ال ای دی هستند که در صورت مغایرت نواحی مختلف بدنه ماشین عدد میزان جاذبه آهنربا تغییر می‌کند.

   

  تشخیص رنگ خودرو با دست کشیدن بر روی بدنه

  اگر دور خود را بچرخید و با نوک انگشتانتان روی سطح بدن دست بکشید متوجه می‌شوید که خودروی رنگ نشده است و سطح صیقلی و صافی دارد،  در صورتی که حالت زبری و ناهمواری بر روی سطح خودرو تشخیص دادید مطمئن باشید که در برخی از قسمت‌های خودرو رنگ شدگی وجود دارد.

   

  تشخیص رنگ خودرو با استفاده از دستگاه

  یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای کارشناسی پراید ۱۱۱ در تهران کمک گرفتن از کارشناسان و استفاده از دستگاه دیجیتال است. فاکتورهای مهم در رنگ خودرو، تراکم و ضخامت رنگ است. دستگاه‌های مخصوص تشخیص رنگ تراکم  و ضخامت رنگ بخش‌های مختلف را اندازه‌گیری می‌کنند. با استفاده از این عددهایی که بر روی دستگاه نمایش داده می‌شود رنگ شدگی در ناحیه‌های مختلف تشخیص داده می‌شود.
  به طور تقریبی می‌توان گفت که اگر ضخامت رنگ شدگی در خودرو از ۴.۷ بالاتر باشد دلیل بر رنگ شدن خودرو است.

   

  بخش های مورد بررسی خودرو برای کارشناسی رنگ

  در کارشناسی خودرو کارکرده تمام جنبه‌های ظاهری فنی موتور آپشن کابین و حتی مدارک خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرند به طور کلی ۱۴۵ آیتم در کارشناسی خودرو حائز اهمیت است. بررسی رنگ خودرو یک عملیات دقیق و تخصصی است که حتماً می‌بایست توسط افراد ماهر انجام شود به طور کلی کارشناسان فنی در سنجش رنگ خوردگی خودرو از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کنند. کابین و تمام آپشن های خودرو مورد بررسی قرار گرفته می شود.

  ضخامت سنج یکی از بهترین و دقیق‌ترین راهکارها برای کارشناسی رنگ خودرو است برخی از افراد خبره و ماهر حتی با کشیدن نوک انگشتانشان به سطوح و یا با استفاده از دوربین عکاسی در تاریکی و استفاده از فلش همینطور با چشم غیر مسلح می‌توانند قسمت‌های آسیب دیده و رنگ شده را شناسایی کنند.‌

   

  کارشناسی رنگ پراید 111

   

  مراحل کارشناسی پراید ۱۱۱

  همانطور که گفته شد مراجعه به شعب تخصصی کارشناسی و فروش خودرو الوچک بهترین روش برای سنجش سلامت و عیب یابی وسیله نقلیه به شمار می‌آید کارشناسی خودرو کارکرده به طور کلی شامل  موارد زیر می‌شود.

   

  تماس با کارشناسی خودرو الوچک

  اولین مرحله تماس با کارشناسی خودرو الوچک است، به منظور سنجش و عیب یابی دقیق‌تر بهتر است ابتدا خودرو را به کارواش ببرید و آن را در حالت تمیز و بدون وسایل اضافی تحویل کارشناس دهید.‌

   

  کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

  در این مرحله ظاهر ماشین مورد بررسی قرار می‌گیرند.

   

   کارشناسی ستون و شاسی

  ضربه خوردگی و آسیب دیدگی ستون و شسته خودرو به مهارت خاصی احتیاج دارد. خودروهایی که ستون و شاسی آنها آسیب دیده به شدت ناامن و به مراتب ارزان‌تر از خودروهای دست دوم معمولی است. سالم و پلمپ بودن شاسی‌ها و ستون‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

   

  کارشناسی رنگ خودرو

  در هنگام کارشناسی رنگ ماشین مواردی مثل رنگ شدگی، قلم گیری، آبرنگ و غیره توسط کارشناسان الوچک مورد بررسی قرار گرفته می‌شود.

   

  کارشناسی فنی پراید 111

   

  کارشناسی قطعات تعویضی

  قبل از خرید خودرو دست دوم باید از اصل یا تعویضی بودن قطعات مطمئن شوید، دلایل زیادی همچون تصادف یا خرابی باعث تعویض قطعات می‌شود و مالک خودرو مجبور به تعویض قطعات است.‌ کارشناسان خودرو پراید با بررسی موم به کار رفته در قطعات، لولاها و پیچ‌ها، تفاوت رنگ فابریک با قطعه تعویضی، بررسی ضخامت رنگ قطعه و بررسی آستر قطعات تعویضی می‌تواند آنها را شناسایی کند و در گزارش کارشناسی درج نماید.

   

  کارشناسی فنی خودرو

  کارشناسی فنی خودرو شامل سنجش عملکرد موتور و قطعات زیر می‌باشد. کارشناسی موتور خودرو شامل بررسی تمام آیتم‌هایی می‌شود که باعث عملکرد صحیح خودرو است. سلامت سیلندر ها، سرسیلندر ها سوپاپ‌ ها پیستون‌ها استارت خودرو لرزش موتور و روغن سوزی است و همگی این موارد در لیست کارشناسان فنی خودرو است که باید به آن‌ها توجه زیادی داشته باشند. کارشناسی گیربکس خودرو ز بخش‌های مهم و حیاتی در کارشناسی ماشین به حساب می‌آید زیرا گیربکس وظیفه انتقال نیروی موتور به چرخ‌ ها را برعهده دارد.‌ کارشناسی جلوبندی خودرو نیازمند دقت بالا است زیرا سواری خشک و خشن و کشیده شدن خودرو به یک طرف باعث ساییدگی و ناهماهنگی لاستیک‌ها است نشانه عملکرد نادرست سیستم جلوبندی می‌باشد.

  کارشناس خودرو وظیفه دارد فنر، کمک فنر، میل تعادل و سیبک‌ ها را به طور دقیق بررسی کند. تست دیاک یکی از مراحل کارشناسی خودرو است که کارشناس خودرو با اتصال دستگاه دیاگ به کامپیوتر خودرو یا همان ای سی یو می تواند پارامترهای مختلف و تحت کنترل این واحد را مورد بررسی قرار دهد. با استفاده از تست دیاک می‌توان میزان مصرف سوخت کارکرد خودرو و سیستم ایمنی آن را چک کرد.‌

   

  کارشناسی تجهیزات جانبی خودرو

  در این مرحله اپشن‌ها و لوازم جانبی خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرند که سلامت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. برف پاک کن‌ها، آبپاش، برف پاک کن، آینه‌های بغل، چراغ‌های جلو و عقب، راهنماها، شیشه‌ها، سلامت لاستیک‌های جلو و عقب و زاپاس از مواردی هستند که قبل از خرید خودرو باید مورد بررسی قرار گرفته شوند.

   

  ارائه گزارش کارشناسی

  کارشناسان خودرو الوچک با بررسی ۱۴۵ آیتم مهم در خودرو گزارش خود را در قالب برگه سلامت ارائه می‌دهند که متقاضی با استفاده از این برگه می‌تواند از سلامت ماشین دست دوم مطلع شود.

   

  تست رانندگی

  یکی از مراحل کارشناسی خودروهای دست دوم تست رانندگی است که توسط کارشناسان الو چک می‌گیرد و کارشناسان مسافتی را با خودرو طی می‌کنند تا از عملکرد بخش‌های مختلف مثل سیستم تعلیق ترمزها اطلاع کامل داشته باشند و در برگه سلامت خودرو ذکر کنند.

   

  بررسی اصالت مدارک خودرو

  یکی از مهم‌ترین مراحل کارشناسی خرید خودرو دست دوم بررسی اصالت مدارک خودرو به حساب می‌آید. زیرا وجود هر تضاد و تناقضی در مدارک نشان دهنده مشکوک بودن ماشین به سرقتی بودن یا غیرقانونی بودن است. برگ سبز خودرو بیمه نامه شخص ثالث کارت ماشین بیمه نامه بدنه برگه معاینه فنی و و برگه پرداخت عوارض و مالیات را به طور دقیق و کامل بررسی کنید تا از اصالت ماشین و نیت خیر فروشنده مطمئن شوید.

   

  کارشناسی پراید 111 در تهران

   

  نکته مهم قبل از کارشناسی پراید ۱۱۱

  قبل از مراجعه به مراکز کارشناسی خودرو پراید ۱۱۱ وسیله نقلیه را حتماً به کارواش ببرید و تمیز و خشک کنید. وسایل اضافی مثل بالشتک جعبه دستمال کاغذی کیف کابل را از قبل جمع آوری کنید زیرا این وسایل موجب زحمت برای کارشناسان خودرو است. توجه داشته باشید که تایید اصالت یکی از مراحل اصلی کارشناسی خودرو به حساب می‌آید و بهتر است مدارک لازم را در مورد هویت خود و وسیله نقلیه و همینطور بیمه نامه‌ ها را به همراه داشته باشید.

   

  قیمت کارشناسی پراید ۱۱۱

  پارامترهای مختلفی برای تعیین قیمت کارشناسی خودرو پراید ۱۱۱ وجود دارد که به طور دقیق آنها را برایتان بیان می ‌کنیم. سال تولید خودرو و مدل خودرو از مواردی است که در قیمت گذاری و تعرفه کارشناسی تاثیر مستقیم دارد و برخی از خودروها به دلیل رنگ‌های مخصوص آن ها نیز کاملاً متفاوت است. در کارشناسی خودرو پراید در محل اعلام شده قیمت متفاوتی دارند که باید مبلغ ایاب و ذهاب کارشناسان را به طور جداگانه حساب کنید و این امر باعث می‌شود که شما به راحتی در هر قسمت از تهران که باشید خودرو خود مد نظر را کارشناسی کنید. برای کسب اطلاعات دقیق و به روز درباره کارشناسی پراید ۱۱۱ کافیست با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید.

   

  برای دانلود این مطلب بصورت PDF  کلیک کنید.