021-91008004

کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیش از 6000 بار ام وی ام 315 کارشناسی کرده ایم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیش از 6000 بار ام وی ام 315 کارشناسی کرده ایم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


  ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار از جمله محصولات شرکت چری است که در ایران می توانید از آن استفاده کنید. طراحی بدنه آن توسط متخصصات ایتالیایی بوده و بیشتر برای استفاده در سطح شهر طراحی شده است. اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید با استفاده از خدمات کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار از معایب و افت قیمت های احتمالی مطلع شوید.

  زیرا در حال حاضر تمامی مدل هایی که از این محصول در بازار موجود هستند، کارکرده بوده و قطعا در همه آن ها ایرادهای جزیی و یا حتی شدید وجود دارد. به همین دلیل نیز توصیه می شود که خریداران با استفاده از کمک کارشناسان و دریافت کارشناسی رنگ ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار و کارشناسی فنی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار از آسیب های احتمالی اتوموبیل آگاه باشند.

   

  کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار 

  محصولات ام وی ام ۳۱۵ در بازار ایران در چهار گروه قرار دارند که یکی از آن ها ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار است. به صورت کلی تمامی محصولات ام وی ام ۳۱۵ دارای ویژگی های فنی مشترک هستند؛ اما در آپشن ها و طراحی داخلی و خارجی تفاوت های بسیاری وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

   

  کارشناسی ام وی ام 315 صندوقدار

   

  مزایا و معایب ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

  اگر بخواهیم به صورت خیلی خلاصه مزایا و معایب این محصول را بررسی کنیم، می توانیم بگوییم که مزایای آن شامل طراحی مناسب، امکانات رفاهی خوب و مصرف سوخت مناسب می شود؛ اما نقاط ضعف آن کیفیت نامطلوب، گیربکس ناهماهنگ و بازار ضعیف خرید و فروش می شود.

  ام وی ام ۳۱۵ چه مزایایی دارد؟

  در این قسمت ابتدا مزایا و سپس معایب ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار را بررسی خواهیم کرد. فراموش نکنید که به صورت کلی مزایا و معایب نسبی هستند.

  1. طراحی خارجی قابل قبول MVM 315

  یکی از مزایای این اتوموبیل طراحی خارجی قابل قبول آن است که در تمامی مدل های ۳۱۵ از جمله مدل صندوقدار دیده می شود. این مورد از نظر استفاده کنندگان نیز راضی کننده عنوان شده و

   همچنین رینگ‌های این اتوموبیل دارای سایز ۱۵ اینچ با ۱۰ پره هستند که از جنس آلومینیوم برای این خودرو استفاده ساخته شده اند.

  1. طراحی داخلی جادار در ردیف مهم‌ترین مزایای ام وی ام ۳۱۵

  از آنجایی که ام وی ام ۳۱۵ همیشه به ۲۰۶ مقایسه می شود، یکی از مزایای عمده آن در مقایسه با ۲۰۶ کابین جادار و صندوق عقب بزرگ است.

  1. سیستم تعلیق نرم MVM 315

  یکی از بهترین مزایای این اتوموبیل داشتن سیستم تعلیق نرم می باشد به طور که راننده در طول مسیر رانندگی با این اتوموبیل به ندرت احساس خستگی خواهد کرد. به علاوه چسبندگی لاستیک ها نیز روی سطح جاده وضعیت مطلوبی دارد.

  1. مصرف سوخت مناسب ام وی ام ۳۱۵

  یکی از دلایل مهم برای استفاده از این اتوموبیل در سطح شهر داشتن مصرف سوخت مناسب است. اگرچه مصرف سوخت آن نسبت به خودروهای روز دنیا بیشتر است؛ اما تا حدودی قابل قبول قلمداد می شود.

  معایب ام وی ام ۳۱۵ چیست؟

  در خصوص بررسی معایب این اتوموبیل لازم است بدانید که تمامی خودروهای چینی مشکل قطعات و احتمال دسترسی کم به انواع قطعات را دارند. به علاوه موضوع بعدی نایاب بودن تجهیزات مربوط به عیب یابی و تعمیر این خودروها می باشد که ممکن است دارندگان را با مشکل رو به رو نماید. در ادامه سایر معایب را که در کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار  عنوان می شود، بررسی خواهیم کرد.

  برای دریافت کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار در محل کافی است با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید.

  1. پیشرانه معمولی، در صدر فهرست معایب ام وی ام ۳۱۵

  ام وی ام ۳۱۵ دارای موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بوده و حداکثر قدرت موتور این خودرو ۱۰۷ اسب بخار و بالاترین گشتاور آن نیز ۱۴۰ نیوتن متر است. با توجه به این ویژگی ها با خودرویی معمولی رو به رو هستید.

  در بین موتورهای داخلی پژو ۲۰۶ و پرشیا تقریبا دارای مشخصات یکسان فنی هستتند.

  یکی از معایبی که برخی از رانندگان این خودرو عنوان می کنند، مشکل صدای زیاد موتور در کابین است.

  1. شتاب‌گیری ضعیف MVM 315

  بحث شتاب گیری بسیار مهم است و اگر شتاب کند باشد راننده به خوبی آن را حس خواهد کرد. از آنجایی که این اتوموبیل دارای ویژگی های فنی معمولی می باشد، نباید انتظار شتاب گیری خوبی را از آن داشته باشید. در بیشتر آزمایش ها عنوان شده که شتاب بین ۱۵ تا ۱۶ ثانیه می باشد و همچنین حداکثر سرعت این خودرو نیز ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت است.

  1. سیستم ترمز نه‌چندان قوی ام وی ام ۳۱۵

  یکی از مهم‌ترین بحث‌ها در زمینه مزایا و معایب ام وی ام ۳۱۵، سیستم ایمنی و ترمزها هستند.

  ترمزهای این خودرو در جلو دیسکی و در قسمت عقب کاسه‌ای مجهز به ABS است. به همین دلیل نمی‌توان انتظار عملکرد عالی از ترمزهای آن داشته باشید.

  البته در مدل‌های جدید MVM 315 سیستم کنترل پایداری ESP نیز اضافه شده است. ایربگ‌ها نیز صرفا برای سرنشینان جلو است و گفته می شود که سیستم ترمز ۲۰۶ در مقایسه با ام وی ام ۳۱۵ عملکرد بهتری دارد.

  1. متریال بی‌کیفیت کابین داخلی MVM 315

  مورد بعدی که از معایب آن عنوان می شود، متریال بی کیفیت در داخل کابین است که این موضوع نیز تکراری است و در بیشتر تولیدات کشور چین وجود دارد.

  1. دیسک و صفحه بی‌کیفیت ام وی ام ۳۱۵

  در بررسی مزایا و معایب ام وی ام ۳۱۵ بررسی استهلاک نیز بسیار مهم است. تجربه نشان داده است که دیسک و صفحه ام وی ام ۳۱۵ بسیار سریع فرسوده می شود و به همین دلیل کارشناسان توصیه می کنند بعد از خرید محصولات ۳۱۵ در همان ابتدا برای تعویض دیسک و صفحه اقدام کنید.

  1. دید عقب محدود MVM 315

  در طول مدت رانندگی با این خودرو هیچ‌گونه مشکلی از بابت دید در ناحیه جلو نخواهید داشت؛ اما دید عقب این خودرو خیلی مناسب نیست. بخشی از مشکل مربوط به طراحی صندوق عقب و بخشی دیگر نیز به هاچ‌بک بودن آن ارتباط دارد. البته پس از مدتی نشستن پشت فرمان ام وی ام ۳۱۵ به این شرایط عادت خواهید کرد.

   

  کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار در تهران

   

  کارشناسی رنگ ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

  در خصوص کارشناسی رنگ ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار  کارشناسان ما با استفاده از تجربه چندین ساله خود و همچنین با استفاده از یک سری ابزارهای مکمل به بررسی ویژگی های رنگ و نواقص احتمالی در بدنه می پردازند.

  به طور مثال با استفاده از حس لامسه، عکاسی و قرار دادن اتوموبیل زیر نور زیاد ابتدا رنگ شدگی های احتمالی شناسایی شده و برای نتیجه معتبرتر از دستگاه تست رنگ دیجیتال نیز استفاده می شود.

  مورد بعدی که در کارشناسی رنگ از اهمیت بسیاری برخوردار است، بررسی تصادف ها و نواقص احتمالی در بدنه و همچنین بررسی تعویض شدگی ها است.

  به طور مثال احتمال تعویض شدن درب، کاپوت، شاسی، اتاق و بسیاری موارد دیگر بررسی می شود که این قسمت بسیار مهم است. در صورت مشاهده تعویض شدگی باید انتظار افت قیمت قابل توجهی را در خودرو داشته باشید.

  کارشناسی فنی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

  همانطور که می دانید در صورت خرید اتوموبیل دارای ایراد فنی شما با مشکلات متعددی رو به رو خواهید شد. به همین دلیل در کارشناسی فنی عملکرد موتور، ترمز و دنده و گیربکس به خوبی برررسی خواهد شد. همچنین کارشناس مشخص خواهد کرد که کدام قطعات در موتور تعویضی هستند. در قسمت کارشناسی فنی عملکرد آپشن ها و تست رانندگی نیز انجام می شود.

  در تحلیل های ارائه شده توسط رانندگان این اتوموبیل یک سری ویژگی ها مانند نرم بودن و کم صدا بودن، این خودرو را برای رانندگی در مسیرهای شهری عنوان شده است. فرمان نرم و کلاچ نرم که منجر به نرم شدن دنده می شود نیز از نکات مثبت آن در هنگام رانندگی است. اما نکات منفی نیز وجود دارد که شامل داغ کردن سریع صفحه کلاچ و دید کم آینه وسط که نقطه کور وسیعی را در پشت خودرو است.

  کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

  مشخصات فنی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

  برای اطلاع از مشخصات فنی این اتوموبیل می توانید جدول زیر را ملاحظه کنید:

  🔴مشخصات فنی ام وی ام ۳۱۵ صندوق دار🔴

  موتور

  ۴ سیلندر

  حداکثر قدرت

  ۱۰۷ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه

  حداکثر گشتاور

  ۱۴۰ نیوتن متر در ۴۵۰۰ دور در دقیقه
  حجم موتور

  ۱۴۹۷ سی سی

   تعداد سوپاپ

  ۱۶

  جعبه دنده

  ۵ سرعته دستی
  حداکثر سرعت

  ۱۷۰ کیلومتر در ساعت

   وزن خالص

  ۱۲۱۰ کیلوگرم

  فاصله محور ها

  ۲۵۲۷ میلیمتر

   ابعاد و نوع چرخ های جلو و عقب

  ۱۸۵/۶۰R15

  مصرف سوخت داخل شهر

  Lit/100km

  مصرف سوخت خارج شهر

  Lit/100km

  ترمز جلو

            دیسکی

  سیستم ترمز عقب

  کاسه ای
  باک بنزین

  ۵۰ لیتر

  امکانات ایمنی و آپشن های خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوق دار

  همانطور که عنوان کرده بودیم در کارشناسی فنی یک سری موارد دیگر همچون امکانات ایمنی و آپشن های این خودرو نیز بررسی خواهد شد که شامل موارد زیر می شود :

   

  🔴امکانات ایمنی و آپشن های خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوق دار🔴

  مجهز به سیستم ترمز ضد قفل ABS

  کیسه ایمنی هوا برای سرنشینان جلو

  مجهز به سیستم توزیع نیروی الکترونیکی نیروی ترمز EBD

  کمربند ایمنی سه نقطه ای برای سرنشینان جلو و عقب

  قابلیت پخش MP3 به همراه ۶ بلندگو

  چراغ مه شکن جلو و عقب

  ورودی های AUX و USB

  تنظیم صندلی جلو در ۴ جهت

  سنسور پارک

  شیشه بالابر های برقی برای هر ۴ درب

  تنظیم برقی آینه های جانبی

  سیستم مدیریت پیمایش

  قفل مرکزی و ایموبلایزر

   

  کارشناسی فنی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار

   

  نقد و بررسی ارزش خرید mvm315

  در خودروهای چینی قیمت ها به نسبت محصولات کره ای و ژاپنی بسیار پایین تر است. از طرفی این محصولات دارای طراحی ظاهری قابل قبول و امکانات رفاهی مناسبی هستند. به همین دلیل می توان گفت این محصولات به شرطی که ایراد فنی خیلی بارزی نداشته باشند، ارزش خرید خواهند داشت.

  ما در قسمت فوق مزایا و معایب را برای ارائه نتیجه ارزش خرید بررسی کردیم. اگرچه نمی توان به صورت قطعی تمامی مزایا و معایب را برای همه خودروهای ۳۱۵ صندوقدار عنوان کرد؛ اما می توان گفت در بیشتر مدل ها این موارد دیده شده و اگر خواستار خرید این محصول هستید می توانید با بررسی مزایا و معایب نتیجه خوبی بگیرید. البته ارزش خرید بستگی به نیاز شما و نحوه استفاده خودتان از محصول نیز دارد.

  به طور مثال اگر یک خودرو خانوادگی برای استفاده شهری می خواهید، ام وی ام ۳۱۵ گزینه مناسبی است؛ اما اگر به دنبال خودرویی برای طبیعت گردی و یا سفرهای جاده ای طولانی هستید، این محصول مناسب شما نیست.

  مورد بعدی بازار خرید و فروش محصولات چینی است که ضعیف است و نسبت به ۲۰۶ و محصولات تولید داخل رتبه پایین تری دارد.

   

  خلاصه مطلب

  ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی نکات مربوط به کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار بپردازیم و به شما کمک کنیم با استفاده از خدمات کارشناسی رنگ ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار  و کارشناسی فنی ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید. از آنجایی که خودروهای چینی دارای مشکلات فنی رایجی هستند استفاده از خدمات کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار در محل پیشنهاد می شود. شما می توانید برای دریافت کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار در تهران با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید.

   

  برای دانلود pdf این مطلب کلیک کنید.