021-91008004

کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیش از 6000 بار ام وی ام 315 کارشناسی کرده ایم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا حالا بیش از 6000 بار ام وی ام 315 کارشناسی کرده ایم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


  ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک یکی از محصولات ارتقا یافته کارخانه ام وی ام ۳۱۵ است که توانست تا حدودی نقاط ضعف مدل های قبلی را پوشش دهد. البته نمی توان از آن انتظار یک خودرو همه چیز تمام را داشت زیرا با وجود تمامی بهبودها، هنوز هم همان اتوموبیل اقتصادی چینی است که مخاطبان خاص خود را دارد و نمی تواند رضایت تمامی مصرف کنندگان را فراهم آورد.

  از آنجایی که خودروهای چینی بعد از مدت زمان ثابتی که مورد استفاده قرار می گیرند یک سری ایرادهای فنی را پیدا خواهند کرد توصیه می کنیم حتما از خدمات کارشناسی فنی و کارشناسی رنگ و بدنه در مورد این محصولات استفاده کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید. با دریافت کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک می توانید از بابت عملکرد فنی و سالم بودن بدنه اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام برای خرید کنید.

   

  کارشناسی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک 

  ام وی ام ۳۱۵ پلاس محصولی ارتقا پیدا کرده از ام وی ام ۳۱۵ است که در بازار ایران موجود می باشد. این محصول نظر ظاهری، کابین و آپشن تفاوت هایی با نسخه معمولی داشت و همین تغییرات منجر شد تا این محصول یک رقیب جدی برای هاچ بک های مطرح جاده باشد. از آنجایی که ویژگی های فنی این محصول مانند سایر محصولات ام وی ام ۳۱۵ بوده است و تنها تفاوت آن دنده هایش می باشد، تقریبا همان کارکرد از نظر فنی را دارد؛ البته اتوماتیک شدن دنده روی تجربه رانندگی نیز تاثیر به سزایی داشته است.

   

  کارشناسی رنگ ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک 

  کارشناسی رنگ یکی از مراحل بسیار مهم است که باید برای خرید محصولات کارکرده و نو آن را دریافت کنید. تفاوتی ندارد اتوموبیل مورد نظر شما در پارکینگ بوده باشد و یا در دست راننده های دیگر، درهر صورت با کارشناسی رنگ نیاز است از آسیب های احتمالی بدنه و رنگ شدگی های آن مطلع شوید.

  یکی از دلایل ضرورت دریافت کارشناسی رنگ، پیشرفت متدهای رنگ کردن آسیب دیدگی ها و مخفی کردن آسیب های احتمالی روی بدنه است.

  تنها کارشناسان با بررسی های تجربی و کمک دستگاه های موجود می توانند آسیب های روی بدنه ها را شناسایی نمایند.

  در کارشناسی رنگ و بدنه احتمال تعویض شدگی کاپوت، شاسی و سقف و ستون نیز بررسی می شود. این موارد بسیار مهم هستند و تغییر بسیاری را روی افت قیمت خودرو خواهد داشت. از آنجایی که ستون و سقف اهمیت بسیاری در امنیت جانی سرنشینان دارد، از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار می باشد.

   

  کارشناسی فنی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک

  در کارشناسی فنی روی عملکرد موتور، گیربکس و دنده ها و ترمز تمرکز می شود. همچنین احتمال تعویض شدگی برخی قطعات وقسمت های موتور موتور نیز بررسی خواهد کرد. برخی اتوموبیل ها ممکن است موتور تعویض شده داشته باشند که کارشناس با متوجه شدن این موضوع میزان تخریب موتور را بررسی خواهد کرد. سپس به خریدار توضیح می دهد که آیا خرید این اتوموبیل ارزش دارد یا خیر.

  در محصولات چینی از آنجایی که قطعات کمیاب تر بوده و متخصصان برای بررسی ایرادها تجربه کمتری دارند، کارشناسی فنی از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار می باشد.

  کارشناس ابتدا با دقت کارکرد قسمت های مختلف اتوموبیل را از نظر فنی بررسی کرده و در صورتی که ایرادی مشاهده نماید بررسی می کند که آیا قابلیت تعمیر دارد یا خیر.

  کارشناسی ام وی ام 315 هاچ بک اتوماتیک

   

  کارشناسی فنی، موتور و گیربکس

  برای کارشناسی موتور همیشه دقت و توجه بسیاری از سمت کارشناسان خودرو گذاشته خواهد شد؛ زیرا باید هر گونه لرزش، صدای اضافه و مشکلات فنی شناسایی شود. البته موتور بی سرو صدا و لرزش نیز ممکن است دارای ایراد باشد.

  برای بسیاری از خودروها امکان استفاده از دستگاه دیاگ نیز وجود دارد که ممکن است کارشناس برای بررسی عیوب فنی از آن استفاده نماید.

  کارشناسی گیربکس نیز بسیار مهم است؛ زیرا اگر گیربکس کارکرد صحیحی نداشته باشد، مصرف سوخت و هزینه ها بسیار بالاتر از مقدار طبیعی خواهد شد.

  در مورد خودروهای دنده اتومات که ام وی ام ۳۱۵ هاچبک نیز در دسته آن ها است، سیستم گیربکی و توربو بسیار پیچیده‎ای وجود دارد. به دلیل وجود حسگرهای هیدرولیکی و مکانیکی گران نیاز است کارشناس زمان و دفت بیشتری برای این خودروها صرف نماید.

   

  طراحی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک 

  ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک که با نام ام وی ام پلاس نیز شناخته می شود، سومین محصول فیس لیفت شده از هاچبک چینی است. عرضه این محضول از تابستان ۹۹ توسط مدیران خودرو آغاز شده بود. در طراحی این محصول تغییرات محسوسی نبست به موارد قبلی مشاهده می شود که البته این تغییرات بیشتر در قسمت جلویی خودرو بوده و از پشت تنها سپر دستخوش تغییرات شده است.

  به علاوه محلی که برای نصب مه شکن انتخاب شده نیز تغییراتی داشته است. تغییرات بعدی نیز شامل، تغییر جلوپنجره، تغییر سپر جلو و عقب، اضافه شدن دیفیوزر عقب، گرافیک جدید چراغ های جلو و رینگ آلومینیومی جدید بوده است. در طراحی داخلی ام وی ام ۳۱۵ پلاس، ما تغییرات متعددی را شاهد هستیم که شامل شباهت بسیاری نیز با ام وی ام X22 دارد.

   

  طراحی خارجی

  ام وی ام ۳۱۵ دومین محصول فیس‌لیفت شده از گروه ام وی ام است و طراحان در مراحل توسعه آن هدف تغییر چهره با کاهش هزینه ها را داشته اند. از جمله این تغییرات در طراحی خارجی می توان به افزودن جلوپنجره و چراغ‌های روشنایی در روز به همراه سپر جدید، اشاره کرد.

  تغییرات بخش جانبی نیز شامل راهنما روی گلگیرها است که به آینه منتقل شده است و رینگ‌های خودرو نیز از طرح جدیدی برخوردار هستند. در قسمت عقب خودرو نیز یک دیفیوزر با دو جای خروجی اگزوز غیرواقعی مشاهده می شود که چهره خودرو را اندکی متفاوت‌تر کرده است.

   

  طراحی کابین

  تغییرات قابل توجهی داخل کابین بیشتر مربوط به داشبورد و فرمان آن می شود. رنگ بندی جدید کابین این محصول نیز ترکیب دو رنگ مشکی و نارنجی است که زیبایی آن را چندین برابر کرده است. از این رنگ بندی برای صندلی های جلو و عقب استفاده شده و روی قسمت‌هایی از داشبورد، کنسول وسط و حتی رودری‌ها نیز به چشم می خورد.

  تغییرات ظاهری ایجاد شده در ام وی ام ۳۱۵ پلاس را می توانید در جدول زیر ملاحظه کنید:

  🔴تغییرات ظاهری ایجاد شده در ام وی ام ۳۱۵ پلاس🔴

  سپر و جلو پنجره جدید

  اضافه شدن سانروف برقی

  سپر عقب جدید و مجهز به دیفیوزر

  رینگ آلومینیومی جدید

  گرافیک جدید چراغ های جلو

   

  چراغ های دی لایت

   

  ویژگی های فنی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک

  در ام وی ام ۳۱۵ ما شاهد موتوری ۱.۵ لیتری با تنفس طبیعی هستیم که در آن سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ ها مشاهده می شود. قدرت تولیدی موتور آن ۱۰۷ اسب بخار است و ۱۴۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

  یکی از عمده تغییرات فنی این محصول استفاده از گیربکس اتومات ۴ سرعته است به علاوه اینکه ۱۰ آپشن کاملا جدید نیز به ۳۱۵ پلاس اضافه شده است. این آپشن‌ها عبارتند از: دی لایت و اتولایت، سیستم کنترل پایداری، مانیتور ۸ اینچی جدید، ۲ حالت رانندگی (اکو و اسپرت)، کروز کنترل، سنسور فشار باد تایر، فرمان برقی، سانروف برقی و گرمکن آینه بغل.

  اعمال این تغییر منجر به محبوبیت بیشتر ام وی ام ۳۱۵ هاچبک شده است. همچنین فرمان خودرو نیز از نوع برقی است که در مقایسه با فرمان هیدرولیک عملکرد بهتری دارد.

  برای اطلاع از ویژگی های فنی این محصول می توانید جدول زیر را ملاحظه کنید:

  🔴ویژگی های فنی ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک🔴

  حداکثر سرعت

  ۱۷۰ km/h

  مصرف سوخت

  ۷.۳ liter/100km

  حجم موتور

  ۱۴۹۷ cc

  کلاس بدنه

  هاچ بک

  انتقال نیرو

  دیفرانسیل جلو

  نوع جعبه دنده

  ۴ سرعته خودکار

  حداکثر توان

  ۱۰۷ اسب بخار

  تنفس موتور

  تنفس طبیعی

  تعداد سیلندر

  ۴ سیلندر

   

  برای خدمات کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک در تهران با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید.

  امکانات و تجهیزات ام وی ام ۳۱۵ پلاس

  همانطور که در قسمت های فوق اشاره کرده بودیم، در بیشتر خودروهای چینی امکانات متعددی تعبیه شده است. ام وی ام ۳۱۵ نیز دارای امکانات متعددی است که در مدل پلاس نیز یک سری موارد به آن اضافه شده است. از جمله این امکانات می توان به

  دو کیسه هوا، ترمزهای دیسکی جلو و کاسه‌ای عقب به همراه ABS و EBD، سیستم کنترل پایداری، سنسور پارک و دوربین عقب، سنسور پایش فشار باد تایرها، کروز کنترل، سنسور نور، چراغ‌های روشنایی در روز، فرمان برقی، سیستم صوتی به همراه چهار بلندگو و نمایشگر ۸ اینچی لمسی، سیستم تهویه دستی، روکش چرمی صندلی‌ها، آینه‌های جانبی تاشو برقی با گرمکن و سانروف اشاره کرد.

   

  در جدول زیر می توانید این امکانات را مشاهده کنید:

  🔴امکانات و تجهیزات ام وی ام ۳۱۵ پلاس🔴

  کیسه هوا

  کیسه هوای راننده و سرنشین جلو
  سیستم صوتی

  صفحه نمایش ۸ اینچی لمسی، دارای سیستم GPS

  ترمز چهارچرخ دیسکی، سیستم های ABS و EBD و ESP

  کروز کنترل

  سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS

  سنسور پارک عقب

  دوربین عقب

  فرمان برقی
  سانروف

  رینگ آلومینیومی ۱۵ اینچی

  تجربه رانندگی با ام وی ام ۳۱۵ پلاس

  هنگام رانندگی با ام وی ام ۳۱۵ پلاس متوجه خواهید شد که این خودرو شتاب معمولی داشته و در سربالایی ها نباید انتظار بالایی از آن داشته باشید.

  البته که جایگزین شدن فرمان هیدرولیک با نوع مجهز به سیستم کمکی برقی اتفاق مثبتی است ولی در بحث شتابگیری این مورد چندان محسوس نخواهد بود. سیستم تعلیق ماشین، هم در جلو از نوع مک‌فرسون با فنر پیچشی و میله نگهدارنده ضد لغزش و در قسمت عقب کشنده با فنر پیچشی است و این یعنی بسیار معمولی بوده و در سطح خودروهای اقتصادی است.

  پس از شروع رانندگی با این محصول می بینید که به آرامی آغاز به کار خواهد کرد. در کل خودرویی نرم است و در سطح شهر می توانید رانندگی بدون تنشی را تجربه کنید.

  البته این نکات مثبت زمانی است که وارد جاده های پرپیچ و خم و کوهستانی نشده باشید. از آنجایی که سیستم تعلیق بسیار نرم و ساده است به خوبی عدم تسلط روی فرمان را حس خواهید کرد.

  گیربکس نیز در این جاده ها نقطه ضعف ماشین محسوب می شود و در هنگام تعویض دنده متوجه خواهید شد در تصمیم گیری تاخیر دارد.

  در نهایت باید به شما بگوییم اگرچه این خودرو ظاهری پر شتاب و تیزرو دارد، اما اصلا اینطور نیست و برای رانندگی در جاده های شهری ساخته شده است.

  در هنگام رانندگی با این محصول به شما پیشنهاد می دهیم دور موتور را نیز بیشتر از ۳۰۰۰ دور نبرید زیرا صدای گوش خراشی در اتاق خواهید شنید.

   

  رقبای ام وی ام ۳۱۵ پلاس در بازار

  ام وی ام ۳۱۵ پلاس تنها هاچ بک مدیران خودرو است که در حال حاضر برای مدت طولانی تری است که نسبت به محصولات دیگر عرضه می شود. رقبای این محصول را می توان ۲۰۶ یا ۲۰۷ دانست. البته ام وی ام ۳۱۵ به دلیل داشتن امکانات بیشتر توانسته فروش بیشتری بدست آورد.

  البته تنها مزیت این محصول داشتن آپشن های بیشتر است،در حال حاضر به دلیل داشتن کیفیت ساخت نه چندان مناسب متریال کابین بسیاری از هواداران خود را از دست داده ست.

   

  خلاصه مطلب

  ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی نکات مربوط به کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک بپردازیم و به شما کمک کنیم تا بتوانید در زمان خرید ویژگی ها و مزایا و معایب این خودرو را بدرستی شناسایی کنید. در طراحی این خودرو کابین تغییرات زیادی داشت که ما بررسی کردیم.

  همچنین اشاره نمودیم که مهمترین تغییر در ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک پلاس ، مجهز شدن این خودرو به گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته بوده است و امکاناتی مانند TPMS، ESP و کروز کنترل نیز به آن اضافه شده است. اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید با دریافت کارشناسی فنی و کارشناسی رنگ و بدنه خریدی رضایت بخش داشته باشید. برای دریافت خدمات کارشناسی خودرو ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک اتوماتیک در محل با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید.

  برای دانلود pdf این مطلب کلیک کنید.