021-91008004

کارشناسی ام وی ام ۱۱۰

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا کنون بیش از 5000 بار کارشناسی ام وی ام 110 انجام داده ایم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی ام وی ام ۱۱۰

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون تا کنون بیش از 5000 بار کارشناسی ام وی ام 110 انجام داده ایم
 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


  خودروی‌های هاچ بک کوچیک و کارآمدی که با استفاده از شهرت ماتیز به ایران وارد شدند، با نام ام وی ام ۱۱۰ شناخته می‌شوند. این خودرو از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۵ با موتورهای سه سیلندر و چهار سیلندر عرضه شد که اولین نمونه‌ آن با موتور سه سیلندر به بازار رسید و سپس به موتور چهار سیلندر ارتقا یافت.

  این دستاورد باعث شد تا این خودرو به یک هاچ بک کوچک و جمع و جور که برای استفاده در فضاهای شهری بسیار مناسب است، تبدیل شود و پس از مدت کوتاهی، ام وی ام ۱۱۰ چهار سیلندر با گیربکس اتوماتیک هم تولید شد. در‌واقع، این تغییرات و روند تولید نشان می‌دهد که مدیران خودرو قصد داشته‌ است با توجه به نیازها و ترجیحات مشتریان، راهکارهایی متناسب و مناسب ارائه کند از این‌رو، در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی کارشناسی ام وی ام ۱۱۰ بپردازیم.

  کارشناسی ام وی ام 110 در محل

  کارشناسی خودرو ام وی ام ۱۱۰

  کارشناسی خودرو یک فرآیند است که به منظور بررسی جامع و دقیق خودرو از نظر ظاهری، فنی و عملکردی انجام می‌شود در‌واقع، هدف اصلی کارشناسی خودرو ام وی ام ۱۱۰، تعیین وضعیت و سلامت کلی خودرو و ارزش واقعی آن است. در این فرآیند، یک کارشناس خودرو مجرب و کارآزموده به شیوه‌های مختلف و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای متنوع، خودرو را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. برخی از جزئیاتی که در کارشناسی خودرو مورد توجه قرار می‌گیرند عبارتند از:

   

  • بررسی بدنه: در این قسمت، کارشناس به بررسی وضعیت بدنه خودرو که شامل رنگ، ضخامت، وجود زنگ زدگی، خراش‌ها و تغییر رنگ‌های نامناسب است، می‌پردازد.
  • بررسی فنی: در این مرحله، الکترونیک خودرو (سیستم‌های روشنایی، سیستم کنترل فرمان، سیستم تهویه و غیره)، تجهیزات داخلی (سیستم صوتی، تاسیسات الکترونیکی و غیره) و سایر اجزای فنی خودرو بررسی می‌شوند.
  • بررسی موتور: در این بخش، موتور خودرو به صورت جزئی و کامل بررسی می‌شود. کارشناس از وضعیت عمومی موتور (نشتی سیالات، سطح روغن، کارکرد و غیره)، سیستم سوخت رسانی، سیستم ترمز، سیستم تعلیق و دیگر اجزا و مجموعه‌های مرتبط با موتور اطمینان حاصل می‌کند.

   

  به‌طور کلی، کارشناسی خودرو به عنوان یک فرآیند کامل و دقیق، به شما اطلاعات دقیق و کاملی درباره وضعیت و سلامت خودروی مورد نظر خواهد داد و به شما در تصمیم‌گیری درباره خرید خودرو کمک خواهد کرد.

   

  چرا انجام کارشناسی خودرو مهم است؟

  انجام کارشناسی ام وی ام ۱۱۰ اهمیت بسیاری دارد برای مثال، کارشناسی خودرو به شما اطمینان می‌دهد که وسیله نقلیه شما در وضعیت ایمنی لازم قرار دارد و این کارشناسی نقاطی مانند سیستم ترمز، روشنایی، تایرها، سیستم تعلیق و دیگر اجزای مهم خودرو را شامل می‌شود. همچنین، با انجام کارشناسی، مشکلات فنی و خرابی‌های ممکن در خودرو را می‌توان به‌موقع شناسایی و رفع کرد که این کار باعث بهبود عملکرد و کارایی خودرو می‌شود و از وقوع مشکلات جدی و ناگهانی جلوگیری می‌کند.

  در‌واقع، با رعایت نکات کارشناسی و نگهداری منظم خودرو، عمر مفید آن افزایش می‌یابد، تشخیص به موقع مشکلات و تعمیرات مناسب باعث کاهش خرابی‌ها و سایر عیوب قابل پیشگیری در خودرو می‌شود. به‌علاوه، وجود گواهی کارشناسی و نگهداری منظم به شما در فروش خودرو در آینده کمک می‌کند، خریداران معمولاً علاقه‌مند به خرید خودروهایی هستند که در وضعیت خوبی باشند و تضمینی در خصوص وضعیت فنی و سلامت آن دارند. در انتها، با انجام کارشناسی منظم، می‌توان خرابی‌ها و مشکلات را به موقع شناسایی کرده و از هزینه‌های بزرگتری که ناشی از تعمیرات جزئی است، جلوگیری کرد.

  کارشناسی ام وی ام 110 در تهران

  کارشناسی رنگ ام وی ام ۱۱۰

  کارشناسی رنگ خودرو به بررسی و ارزیابی رنگ خودرو و وضعیت آن می‌پردازد، کارشناس با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مختلف، سعی می‌کند به نتیجه‌ای دقیق و قابل اطمینان درباره رنگ خودرو برسد به عنوان مثال تلاش می‌کند تا متوجه شود آیا خودرو رنگ فابریک کارخانه را دارد یا خیر. این اطلاعات برای تعیین اصالت و قیمت خودرو بسیار حائز اهمیت هستند و در صورتی که خودرو مجدداً رنگ شده باشد، کارشناس می‌کوشد تا این موضوع را تشخیص دهد.

  این اطلاعات می‌توانند برای تصمیم‌گیری در خرید و قیمت‌گذاری خودرو تأثیر‌گذار باشند. همچنین، در کارشناسی رنگ ام وی ام ۱۱۰ ممکن است کارشناس به تشخیص تغییر رنگ بخش‌های خاصی از بدنه، مانند درب‌ها، بخش جلو و عقب و قسمت‌های مختلف دیگر خودرو نیز بپردازد. به‌طور کلی، کارشناسی رنگ خودرو با هدف ارائه اطلاعات دقیق و صحیح درباره وضعیت رنگ و اصالت خودرو انجام می‌شود تا شما بتوانید تصمیمات بهتری در خرید خودرو دست دوم بگیرید.

   

  کارشناسی فنی ام وی ام ۱۱۰

  کارشناسی فنی خودرو به وسیله یک کارشناس فنی و متخصص در حوزه خودروها انجام می‌شود و هدف اصلی آن، بررسی جزئیات فنی و موتور خودرو به منظور تعیین وضعیت و سلامت آن و تعیین ارزش واقعی خودرو است. در فرایند کارشناسی فنی ام وی ام ۱۱۰ کارشناس با استفاده از تجهیزات و ابزارهای خاص، خودرو را به طور جامع بررسی می‌کند. این بررسی عموماً شامل موارد زیر است:

   

  • بررسی سیستم‌های مختلف خودرو: کارشناس به بررسی سیستم‌های برقی، مکانیکی، الکترونیکی، ترمز و سایر سیستم‌های خودرو می‌پردازد.
  • بررسی موتور خودرو: کارشناس موتور خودرو را از نظر کیفیت و سلامت بررسی می‌کند که شامل بررسی عملکرد موتور، روانکاری، روغن‌ریزی، سیستم سوخت رسانی و جریان هوا و سوخت و موارد مشابه است.
  • ارزیابی وضعیت فنی خودرو: کارشناس بر اساس بررسی‌های انجام شده، وضعیت فنی خودرو را تشخیص می‌دهد که این شامل ارزیابی قطعات و لوازم جانبی، میزان عیب یابی و نیاز به تعمیرات است.

   

  در نهایت، با توجه به نتایج کارشناسی فنی ام وی ام ۱۱۰، کارشناس گزارشی تهیه می‌کند که شامل نقاط قوت و ضعف فنی خودرو، توصیه‌های تعمیراتی و ارزش واقعی خودرو است  این گزارش برای خریداران خودرو دست دوم یا حتی خودروهای جدید بسیار اهمیت دارد تا از سلامت و ارزش خودرو اطمینان حاصل کنند.

   

  کارشناسی ام وی ام ۱۱۰ در تهران

  شهر تهران با توجه به جمعیت بالا و تراکم خودروها، بیشترین تقاضای کارشناسی خودرو را دارد. در تهران، شما می‌توانید از خدمات کارشناسی خودرو در ایستگاه‌های خدمات خودرو، سرویس‌های خودرو و کارگاه‌های خدماتی معتبر استفاده کنید. برای کارشناسی خودرو ام وی ام ۱۱۰ در تهران، می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا اینترنت با الوچک تماس بگیرید و یک وقت مناسب برای کارشناسی رزرو کنید.

  در این مرکز، کارشناسان مجرب و کارآزموده با استفاده از تجهیزات و ابزارهای لازم، خودرو را جهت ارزیابی و بررسی می‌برند و پس از اتمام فرآیند، یک گزارش جامع و دقیق در مورد وضعیت و سلامت خودرو به شما ارائه می‌دهند. بهتر است قبل از انتخاب مرکز کارشناسی خودرو، نظرات و تجربیات کاربران قبلی را مورد بررسی قرار دهید و از مراکزی استفاده کنید که در کیفیت و قدرت خدمات خود مطلوب هستند. همچنین قبل از رزرو وقت، شرایط و قیمت‌های مربوط به کارشناسی خودرو را هماهنگ کنید.

  کارشناسی ام وی ام 110

  کارشناسی ام وی ام ۱۱۰ در محل

  کارشناسی خودرو در محل یعنی انجام فرایند کارشناسی و بررسی خودرو توسط یک کارشناس در محل فعلی خودرو و معمولاً در محوطه‌ای نزدیک به محل قرارگیری خودرو صورت می‌گیرد و این روش ممکن است توسط کارشناسان مستقل یا نمایندگی‌های خودرو انجام شود. کارشناسی ام وی ام ۱۱۰ در تهران عموماً شامل بررسی وضعیت عمومی خودرو و عیب‌یابی فنی آن است، کارشناس با استفاده از ابزارها و تجهیزات خاص، عملکرد موتور، سیستم‌ها و قطعات مختلف خودرو را بررسی و سنجش می‌کند. برخی از خدمات کارشناسی خودرو در محل شامل موارد زیر می‌شوند:

   

  • بررسی وضعیت موتور و سیستم‌های جانبی مانند سیستم ترمز، سیستم تعلیق، سیستم تهویه و سیستم الکتریکی.
  • بررسی سلامتی قطعات داخلی خودرو مانند صندلی‌ها، داشبورد، سیستم صوتی و دستگاه‌های کنترلی.
  • بررسی و ارزیابی رنگ و وضعیت بدنه خودرو.
  • ارزیابی سوابق تعمیرات و سرویس‌های گذشته خودرو (اگر در دسترس باشند).

   

  در کارشناسی ام وی ام ۱۱۰ در تهران، اطلاعات بدست آمده به شما ارائه می‌شود تا بتوانید وضعیت و عملکرد خودرو را به طور دقیق‌تری ارزیابی کنید، تصمیمات خرید بهتری بگیرید و در صورت نیاز مذاکرات قیمت را مبتنی بر اطلاعات کارشناسی انجام دهید.