021-91008004

کارشناسی لیفان ۶۲۰

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی لیفان ۶۲۰

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


  در صنعت خودروسازی، جایی که نوآوری و اقتصادی بودن یک خودرو با یکدیگر تداخل دارند، Lifan 620 به عنوان یک نمونه رقابتی قابل توجه ظاهر می‌شود. این خودروی صندوق دار کوچک و جمع و جود از شرکت Lifan Motors به خاطر ترکیب کاربردی بودن و اقتصادی بودن، توجه فراوانی جلب کرده است. لیفان یک شرکت خودروساز چینی است که در سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را آغاز کرد و اولین خودرو لیفانی که وارد ایران شد در اواخر دهه ۸۰ بوده و تحت نظر کمپانی کرمان موتور بوده است.

  با کارشناسی لیفان ۶۲۰ به این نتیجه می‌توان رسید این خودرو موفق شد به بازار خودروهای بی‌کیفیت چینی، سر و سامانی دهد و به دلیل اینکه در آن دوران خودروهای ایرانی متنوعی در بازار حضور نداشت و خودروهای خارجی خاصی وارد کشور نمی‌شد، واردات و مونتاژ لیفان مورد استقبال حدودی مردم قرار گرفت.

   

  کارشناسی لیفان 620 الوچک

   

  کارشناسی خودرو لیفان ۶۲۰

  از آنجا که خودرو لیفان ۶۲۰ خودرویی چینی محسوب می‌شود، در اوایل حضورش در بازار ایران همواره بر سر کیفیت و متریال به کار رفته در این خودرو نقد و بررسی‌های فراوان وجود داشت. با کارشناسی خودرو لیفان ۶۲۰ متوجه این موضوع می‌شویم با اینکه متریال به کار رفته در این خودرو با استانداردهای جهانی فاصله دارد ولی جنس مواد به کار رفته در آن به مراتب از خودروهای داخلی بهتر بوده و کارایی بهتری از خود نشان داده است.

  این خودرو اقتصادی یک خودرو خانوادگی محسوب می‌شود که برای رفت و آمد‌های درون شهری کاملا مناسب است و در صورت نیاز برای مسافت‌های طولانی مدت هم عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده است.

   

  کارشناسی فنی لیفان ۶۲۰

  لیفان ۶۲۰ یک خودرو است که از یک موتور با حجم ۱۶۰۰ سی‌سی و قدرتی معادل ۱۳۱ اسب بخار برخوردار می‌باشد. به طور کلی این خودرو نسخه تقویت یافته شده نسل قبل از خود می‌باشد.

   

  مشخصات و عملکرد فنی:

  قدرت ۱۳۱ اسب بخار
  گشتاور ۱۶۰نیتون متر
  حجم موتور ۱۶۰۰سی‌سی
  تنفس موتور طبیعی
  گیربکس ۵سرعته دستی
  شتاب ۱۱ثانیه
  سرعت ۱۹۸کیلومتر برساعت
  نوع موتور بنزینی

   

  مشخصات ظاهری و ابعاد:

  عرض ۱۷۰۴ میلی‌متر
  طول ۴۵۵۰ میلی‌متر
  ارتفاع ۱۴۹۵میلی‌متر
  بدنه سدان کوچک
  وزن ۱۱۵۵کیلوگرم
  حجم مخزن سوخت ۶۰لیتر

   

  مشخصات فرمان

  نیروی کمکی هیدرولیکی
  دارای دکمه های کنترولی

   

  مشخصات ایمنی

  ایربگ راننده
  ایربگ سرنشین جلو

   

  مشخصات آینه و اتاق

  آینه جانبی با تنظیم برقی
  آینه جانبی با گرمکن
  سانروف

   

  همچنین لیفان ۶۲۰ دارای سنسور عقب، ترمز ضد قفل و اتولایت است که جزو مزیت‌های مهم این خودرو می‌باشند.

  این خودرو مورد تایید استانداردهای آلایندگی یورو ۳ می‌باشد. به زبان ساده، استاندارد آلایندگی یورو، مجموعه‌ای از قوانین اتحادیه اروپا است که مشخص می‌کند چقدر گازهای ضایعات از خودروها مجاز است. هر عدد یورو نشان‌دهنده استاندارد مشخصی است، که هدف آن کاهش انتشار مواد مضر در هواست.

  هر چند سال یک بار یک استاندارد جدید معرفی می‌شود، اما تاکنون از یورو ۱ تا ۶ معرفی شده است، و امکان دارد در آینده یورو ۷ نیز معرفی شود. استاندارد یورو ۳، در سال ۲۰۰۰ معرفی شد. این استاندارد تفکیک دقیق‌تر گازهای انتشاری را برای خودروهای بنزینی و دیزلی ارائه کرد. محدودیت‌های جدیدی برای اکسید نیتروژن در خودروهای دیزلی نیز به این استاندارد افزوده شد.

   

  کارشناسی لیفان 620 در محل

   

  کارشناسی رنگ لیفان ۶۲۰

  برخلاف خودروهای چینی وارد شده قدیمی در کشور با انجام کارشناسی رنگ لیفان ۶۲۰ از کیفیت و مرغوبیت رنگ صنعتی به کار رفته در بدنه این خودرو شگفت زده خواهید شد. ضخامت و پراکندگی رنگ، یکسان به کار رفته در رنگ بدنه این خودرو از پوسیدگی و آفتاب سوختگی این خودرو در گذر زمان جلوگیری می‌کند.

  مجموعه الوچک با سابقه چندین ساله در کارشناسی رنگ خودرو لیفان ۶۲۰ و دیگر خودروهای ایرانی و خارجی و استفاده از به روزترین و پیشرفته‌ترین ابزار و تجهیزات به منظور کارشناسی رنگ خودرو در خدمت شما همراهان عزیز است تا با خیال راحت خودرو مورد نظر خود را خریداری کنید.

   

  کارشناسی خودرو لیفان ۶۲۰ در تهران

  از الزامات قبل از خرید خودرو، کارشناسی فنی و ظاهری خودرو می‌باشد. با این کار می‌توانید از عیب و ایرادهای فنی خودرو که در ظاهر خود را نشان نمی‌دهند و یا ممکن است در آینده نزدیک برای‌ شما مشکل‌ساز شوند مطلع می‌شوید. شما با مراجعه به مجموعه الوچک می‌توانید کارشناسی خودرو لیفان ۶۲۰ در تهران و سایر شهرهای ایران به به ما بسپارید.

   

  کارشناسی لیفان 620 در تهران

   

  جمع بندی

  خودرو لیفان ۶۲۰ در اواخر دهه ۸۰ وارد بازار ایران شد. کرمان موتور نمایندگی این خودرو را در ایران برعهده گرفت. این خودرو یک سدان خانوادگی به صرفه محسوب می‌شود که برای مسافت‌های درون شهری کاملا مناسب است و برخلاف سایر خودروهای چینی قبل از خود از کیفیت مناسب‌تری برخوردار است، به همین منظور در اوایل حضورش در ایران به علت نبود خودروهای ایرانی و خارجی خوبی در رنج قیمت لیفان ۶۲۰ از استقبال به نسبت خوبی مواجه شد. شما همراهان عزیز می‌توانید با مراجعه به سایت الوچک و برقراری ارتباط با مشاوران الوچک کارشناسی خودرو لیفان ۶۲۰ و دیگر خودروهای ایرانی و خارجی خود را به ما بسپارید.