021-91008004

کارشناسی جک J4

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی جک J4

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


  در دی ماه ۱۳۶۹، گروه کرمان خودرو، که به نام صنایع خودروسازی کرمان شناخته می‌شود، شروع به فعالیت در زمینه واردات انواع مختلف خودروهای دوو کرد و با توجه به استقبال بسیار خوب و روز افزون مشتریان از محصولات، این گروه تصمیم به جذب سرمایه گذاری خارجی و شرکت در صنعت تولید خودرو گرفت. طرح تولید خودرو در کارخانه جدیدی که با نام ارگ شناخته می‌شود، به اجرا درآمد و نمونه‌ای از این خودرو‌ها با نام جک J4 که توسط موسسه پینین فارینا ایتالیا طراحی شده و به واسطه شرکت کرمان موتور به بازار عرضه شد.

  این خودرو، یک انتخاب اقتصادی برای خانواده‌ها بوده و دارای ویژگی‌هایی مانند رینگ ۱۵ اینچی آلومینیومی، چراغ‌های جلو و عقب با مه شکن قابل تنظیم، سیستم مشایعت تا درب منزل، صندلی‌ها با روکش چرمی کروز و طراحی آیرودینامیکی است که تجربه رانندگی مطلوبی را برای کاربران فراهم می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی کارشناسی جک J4 بپردازیم.

  کارشناسی رنگ جک J4

  کارشناسی خودرو جک J4

  کارشناسی خودرو به فرایندی اطلاق می‌شود که در آن یک یا چند کارشناس، خودرو را بررسی می‌کنند تا ارزیابی کاملی از وضعیت فنی، سلامت و کیفیت آن ارائه دهند. در این فرآیند، مشخصات فنی خودرو شامل مواردی مانند موتور، سیستم‌های الکتریکی و الکترونیکی، سیستم تعلیق، ترمز‌ها، جعبه دنده و سایر اجزا مورد بررسی قرار می‌گیرند.

  همچنین، بدنه خودرو از نظر سلامت و کیفیت بررسی می‌شود که آیا قطعاتی از خودرو تغییر کرده‌اند یا حادثه‌ای رخ داده است یا خیر. در برخی مواقع، نیز آپشن‌ها و ویژگی‌های خاص خودرو نیز تحت بررسی قرار می‌گیرند، هدف از انجام کارشناسی خودرو جک J4، به دست آوردن اطلاعات کامل و قابل اعتماد در مورد وضعیت و کیفیت خودرو است تا قیمت آن به صورت منصفانه و با دقت تعیین شود و همینطور برای ارزیابی سلامت خودرو قبل از خرید و فروش استفاده می‌شود. همانطور که گفتیم در کارشناسی خودرو، موارد مختلفی بررسی می‌شوند تا وضعیت کلی و سلامت خودرو تشخیص داده شود که شامل موارد زیر است:

  • بدنه و رنگ: وضعیت بدنه، ضربه‌ها، زنگ‌زدگی، رنگ‌‌رفتگی و همچنین حوادثی که خودرو ممکن است داشته باشد بررسی می‌شوند.
  • سیستم‌های الکتریکی و الکترونیکی: سیستم‌های روشنایی، دزدگیر، سیستم صوتی و تصویری، سیستم‌های کنترلی و همچنین سیستم‌های هوشمند خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرند.
  • سیستم‌های مکانیکی: سیستم تعلیق، ترمز، موتور، گیربکس و سیستم تهویه خودرو بررسی می‌شوند.
  • سند و تاریخچه خودرو: سند مالکیت، کارکرد، سوابق تعمیرات و نگهداری، تعویض قطعات و سابقه سرویس‌های خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرند.
  • سیستم‌های ایمنی: استانداردهای ایمنی مانند پنجره‌های ایمن، لنت‌ها، روکش‌های تایر، کیسه هوا و سیستم‌های کنترل بررسی می‌شوند.
  • تست رانندگی: تست رانندگی به منظور بررسی عملکرد خودرو در شرایط واقعی انجام می‌شود، که شامل آزمایش ترمز، تعادل و عملکرد عمومی خودرو است.

   

  با اتمام کارشناسی خودرو جک J4، به مشتری یا خریدار خودرو گزارشی داده می‌شود که شامل جزئیات و نتایج موارد بررسی شده است و این گزارش به مشتری کمک می‌کند تا تصمیم مناسبی درباره خرید خودرو بگیرد و از سلامت و ارزش واقعی آن اطمینان حاصل کند، در جدول زیر برخی مشخصات جک J4 آورده شده است.

  حجم موتور ۱۴۹۹ سی سی
  استاندارد آلایندگی Euro V (یورو ۵)
  حداکثر قدرت (HP/RPM) ۱۰۳ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ دور در دقیقه
  حداکثر گشتاور (NM/RPM) ۱۴۶ نیوتن متر در طیف دور موتوری ۴۵۰۰ دور در دقیقه
  سیستم انتقال قدرت اتوماتیک با مکانیزم CVT
  سیستم فرمان برقی (EPS)
  سیستم تعلیق جلو: مک فرسون مستقل عقب: بازو جناغی
  حجم مخزن سوخت ۴۵ لیتر
  حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت

  کارشناسی جک J4

  کارشناسی رنگ جک J4

  کارشناسی رنگ خودرو یک فرآیند حرفه‌ای است که در آن کارشناس تلاش کرده تا رنگ خودرو را تشخیص داده و بررسی کند که آیا خودرو دارای رنگ فابریک (رنگ اصلی کارخانه) بوده یا مجدداً رنگ شده است. این فرآیند عموماً در صنعت خودروسازی، خرید و فروش خودروها، تعمیرات بدنه و … استفاده قرار می‌گیرد.

  هدف اصلی کارشناسی رنگ جک J4 این بوده که تغییراتی که در رنگ خودرو اتفاق افتاده است را تشخیص دهد و این تغییرات ممکن است شامل رنگ شدگی جزئی، رنگ کامل و .. باشد. اطلاعاتی که در این فرآیند به دست می‌آید، می‌تواند در تاریخچه و ارزش خودرو تأثیر گذار باشد و در برخی موارد قانونی نیز اهمیت داشته باشد.

  به‌علاوه، برای انجام کارشناسی رنگ خودرو، از تجهیزات و دستگاه‌های مختلفی مانند دستگاه‌های تشخیص نور مستقیم (DRL)، دستگاه‌های اسکنر رنگ و نور مستقیم، دستگاه‌های تشخیص رنگ دیجیتال و غیره استفاده می‌شود، این دستگاه‌ها قادرند به صورت دقیق رنگ فابریک خودرو و تغییراتی که در رنگ انجام شده را تشخیص دهند. در‌انتها، از طریق کارشناسی رنگ جک J4 می‌توان اطلاعات مفیدی راجع به واقعیت و سابقه رنگ خودرو به دست آورد که در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با خرید و فروش خودرو، تعمیرات بدنه و سایر امور مربوط کمک کننده است.

   

  کارشناسی فنی جک J4

  کارشناسی فنی خودرو یک فرایند مجزا و جامع است که با بررسی دقیق و کامل پارامترهای مختلف خودرو، از جمله بدنه، سیستم‌های فنی و موتور، به تشخیص و ارزیابی سلامت خودرو می‌پردازد. در‌واقع، هدف از کارشناسی فنی جک J4، تعیین وضعیت فنی و مکانیکی خودرو و تعیین ارزش واقعی آن است که این بررسی معمولاً توسط افرادی انجام می‌شود که تخصص و دانش لازم را دارند و قادر به تشخیص مشکلات و نقاط ضعف پنهان خودرو هستند. برای خرید یک خودرو دست دوم یا حتی خودرو صفر، بسیاری از افراد نیازمند اطمینان از سلامت و وضعیت فنی خودرو هستند که در این صورت، انجام کارشناسی تخصصی خودرو بسیار مفید و حیاتی است.

  با توجه به نتیجه کارشناسی، می‌توانید از وضعیت فنی خودرو آگاه شوید و تصمیم به خرید بگیرید بنابراین، معاینه فنی خودرو از مرحله‌ی ساده‌تر خرید خودرو متفاوت بوده و در‌واقع یک مرحله قبلی و جداگانه برای تشخیص سلامت و ارزش واقعی خودرو است. به‌علاوه، در کارشناسی فنی جک J4 موارد تخصصی‌تری نسبت به کارشناسی عمومی خودرو بررسی شده که این بررسی‌ها عمدتاً به منظور تشخیص نقاط ضعف، خرابی‌ها و نیازمندی‌های تعمیر و نگهداری خودرو انجام می‌شوند. بعضی از مواردی که در کارشناسی فنی خودرو معمولاً بررسی می‌شوند عبارتند از:

   

  • سیستم موتور: عملکرد و کیفیت سوخت، سیستم احتراق، سیستم سوخت رسانی، سیستم، سیستم تهویه و خنک کننده موتور، سیستم روان‌کننده روغن و دیگر مؤلفه‌های مربوط به موتور بررسی می‌شوند.
  • سیستم گیربکس: عملکرد سیستم دنده‌بکس و دنده‌های انتقال نیرو، سیستم کلاچ و سیستم هیدرولیک یا الکترونیکی مربوطه بررسی می‌شوند.
  • سیستم تعلیق: استحکام و کیفیت قطعات تعلیق، جلوگیری از لغزش، عملکرد تعلیق و تعمیر و نگهداری آن بررسی و چک می‌شوند.
  • سیستم ترمز: فعالیت صحیح سیستم ترمز، سیستم ضد قفل (ABS)، ترمز دستی و قطعات داخلی چک می‌شوند.
  • سیستم برق و الکترونیک: بررسی سیستم روشنایی، الکترونیکی، دستگاه‌های کنترلی، سیستم صوتی و تصویری و سیستم‌های ارتباطی (مانند بلوتوث) انجام می‌شوند.
  • سیستم‌های جانبی: بررسی سیستم‌های تهویه و گرمایش، سیستم کنترل جریان هوا، و دیگر سیستم‌های جانبی خودرو صورت می‌گیرد.

   

  بررسی فنی خودرو جهت تشخیص مشکلات موجود و پیشگیری از عیب‌ها و خرابی‌های بزرگتر در آینده بسیار مفید است و این بررسی به مالکان خودرو کمک می‌کند تا تعمیرات لازم را به‌موقع انجام دهند و از عملکرد مطلوب و ایمنی خودرو خود اطمینان حاصل کنند.

  کارشناسی جک J4 در محل

  کارشناسی خودرو جک J4 در تهران

  در تهران، برای انجام کارشناسی فنی خودرو می‌توانید از خدمات مراکز مختلف استفاده کنید. این مراکز معمولاً با نام “کارشناسی فنی”، “سند خودرو” یا “نمایندگی فنی” شناخته می‌شوند. در این مراکز، کارشناسان فنی حرفه‌ای و ماهر بررسی جامعی روی خودرو انجام می‌دهند و گزارشی در مورد وضعیت فنی خودرو تهیه می‌کنند.

  برای پیدا کردن مراکز کارشناسی خودرو در تهران، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید

  ۱. مراجعه به نمایندگی‌ها: معمولاً انواع خودروسازان، نمایندگی‌های رسمی در تهران دارند. می‌توانید به نزدیکترین نمایندگی فنی خودرو مورد نظرتان مراجعه کنید و درخواست کارشناسی فنی خودرو را ثبت کنید.

  ۲. جستجوی آنلاین: می‌توانید در موتورهای جستجوی اینترنتی عباراتی مانند “کارشناسی فنی خودرو تهران” را جستجو کنید. این روش به شما لیستی از مراکز فنی خودرو در تهران به همراه نظرات و امتیازات مشتریان قبلی نشان می‌دهد.

  ۳. استفاده از برنامه‌ها و پلتفرم‌های موبایل: برخی از برنامه‌ها و پلتفرم‌های موبایل معروف در ایران قابلیت ارائه خدمات کارشناسی فنی خودرو را دارند. با نصب این برنامه‌ها و پلتفرم‌ها می‌توانید یک کارشناس فنی خودرو را برای مکان و زمان مورد نظرتان رزرو کنید. مهم است که در انتخاب مرکز کارشناسی فنی، به نظرات و تجربیات سایر مشتریان دقت کنید و با مطالعه گزارش‌ها و نظرات قبلی، تصمیم گیری مناسبی انجام دهید.

   

  کارشناسی خودرو جک J4 در محل

  کارشناسی خودرو در محل یک خدمات حرفه‌ای است که توسط کارشناسان خودرو در محل مشتری ارائه می‌شود. در این خدمت، یک کارشناس خودرو به محلی که خودرو در آن قرار دارد می‌رود و بررسی جامعی را بر روی خودرو انجام می‌دهد. هدف اصلی کارشناسی خودرو جک J4 در محل این است که وضعیت فنی و عملکردی خودرو را بررسی کند و مشتری را در مورد وضعیت کلی خودرو آگاه سازد، این بررسی عموماً شامل ارزیابی قطعات مکانیکی، سیستم‌های الکتریکی، سیستم تعلیق، ترمزها، روغن و مایعات، روشنایی و سیستم‌های کنترلی خودرو می‌شود.

  کارشناس خودرو در محل معمولاً از تجهیزات و ابزارهای خاصی استفاده می‌کند تا بتواند تست‌ها و اندازه‌گیری‌های مورد نیاز را انجام دهد. به عنوان نمونه، دستگاه‌های تشخیص خطا (Diagnostic Tools) و دستگاه‌های اندازه‌گیری عملکرد موتور (Engine Performance Analyzers) می‌تواند در این خدمات مورد استفاده قرار بگیرند.

  به‌طورکلی، کارشناسی خودرو جک J4 در محل مناسب برای افرادی است که نمی‌توانند خودرو خود را به کارگاه یا مرکز خدمات ببرند و می‌خواهند در محل خود مطمئن شوند که وضعیت خودرو به خوبی بررسی شده است، یا مناسب برای خریدارانی بوده که قصد خرید خودرو دست دوم دارند و می‌خواهند از تحلیل فنی خودرو قبل از خرید مطمئن شوند. این خدمات می‌توانند از طریق شرکت‌ها و موسسات مختلف ارائه شوند که کارشناسان خودرو حرفه‌ای را در اختیار دارند.

  کارشناسی جک J4 در تهران

  سخن پایانی

  در نهایت، کارشناسی خودرو یک مرحله بسیار مهم در خرید و نگهداری خودرو است. این فرآیند برای شناسایی مشکلات فنی و بررسی وضعیت کلی خودرو بسیار حائز اهمیت بوده و با انجام کارشناسی جک J4، می‌توانید از داشتن یک خودرو با وضعیت عالی و بدون نقص اطمینان حاصل کنید. علاوه‌بر این، در صورت وجود مشکلاتی، در مرحله قبل از خرید خودرو می‌توانید با فروشنده مذاکره کنید و قیمت را به شکل مناسبی تغییر دهید یا از خرید خود خودداری کنید.

  بنابراین، توصیه می‌شود قبل از خرید یک خودرو، حتماً کارشناسی خودرو را انجام داده و مواردی مانند موتور، ترمزها، سیستم برقی و جلوبندی را دقیقاً بررسی کنید. برای انجام کارشناسی مطمئن و دقیقتر، همیشه انتخاب مراکز معتبر و با سابقه را در نظر داشته باشید با این روش، می‌توانید بهترین تصمیم را در خرید خودروی جدید یا دست دوم بگیرید و از رانندگی مطمئن و با خیالی آسوده لذت ببرید، برای اطمینان از خدمات دریافتی در این زمینه می‌توانید با کارشناسان الوچک در ارتباط باشید.