021-91008004

کارشناسی جک J3 صندوقدار

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناسی جک J3 صندوقدار

چرا کارشناسی الوچک ؟

 • چون برگه کارشناسی ضمانت دار می دهیم
 • چون فاصله مون از زمان درخواست شما کمتر از یک ساعته
 • چون غیر از انجام کارشناسی، به نحوه نوشتن قولنامه هم کاملا مسلط هستیم
 • چون 93% مشتری هامون برای ماشین های بعدی هم دوباره به ما اعتماد می کنند

کارشناشی ضمانت شده

اعزام کمتر از یک ساعت


  جک J3 صندوقدار، یکی از اولین سدان‌های چینی بود که وارد بازار خودرو ایران شد. شما نیز اگر از طرفداران خودروهای چینی باشید، بدون تردید ورود جک J3 صندوقدار به کشور را به یاد دارید. این خودرو چینی برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۹ رونمایی شد؛ پس از آن بود که کمپانی جک به‌همراهی شریک ایرانی خود، کرمان موتور، این سدان کوچک و محبوب را در ایران مونتاژ کرد. این خودرو چینی، تقریباً به مدت ۲ سال بر روی خط تولید کرمان موتور مونتاژ شده و بازار عرضه شد.

  پس از آن، با ورود خودروهای چینی جدید به بازار، تولید این سدان محبوب موفق شد. اما این موضوع، از محبوبیت جک J3 صندوقدار کم نمی‌کند؛ خودرویی جمع‌وجور که در زمان خود، بسیار جذاب و وسوسه‌انگیز بود! در ادامه مطلب، به کارشناسی جک J3 صندوقدار خواهیم پرداخت و این سدان چینی را به‌صورت کامل بررسی خواهیم کرد و با ویژگی‌های این سدان محبوب و دوست‌داشتنی آشنا خواهیم شد.

  اتومبیل جک J3 صندوقدار، به‌نوعی اولین سدان کمپانی جک موتورز بود که در سال ۱۳۹۱ وارد ایران شد؛ درست در زمانی که ایران تحت تحریم بود و حضور خودروهای وارداتی در بازار بسیار کم‌رنگ شده بود. همین موضوع باعث شد تا این سدان چینی از سوی مردم و مصرف‌کنندگان با استقبال بسیار خوبی مواجه شود.

  شاید امروزه خودرو جک J3 صندوقدار موردپسند بسیاری از افراد نباشد و این موضوع به دلیل پیشرفت خیره‌کننده صنعت خودروسازی چین و اتومبیل‌های این کشور است. اما توجه داشته باشید که این خودرو در دوران خود، بسیار به‌روز و پر از امکانات بود؛ درنتیجه جک J3 صندوقدار به یک خودرو محبوب در میان مردم تبدیل شد. در ادامه به کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار به‌طور مفصل و کامل خواهیم پرداخت.

   

  کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار

   

  آشنایی با برند جک

  کمپانی خودروسازی جک در سال ۱۹۶۴ میلادی با نام هیقی جیانگ‌هوای تاسیس شد. این کمپانی خودروسازی در سال ۱۹۹۷ نام خود را به شرکت خودروسازی جیانگ‌هوای تغییر داد. امروزه این برند اتومبیل‌سازی، در کشور ما تحت نام جک (JAC) شناخته می‌شود؛ اما درواقع تلفظ نام این برند جی‌ای‌سی است که برگرفته از نام آن یعنی Jianghuai Automobile Company است. این کمپانی خودروسازی چینی در ابتدای مسیر خود، تنها به تولید کامیون‌های باری مشغول بود. سرانجام در سال ۲۰۰۰ میلادی، کمپانی جک موتورز تصمیم گرفت تا به عرصه تولید خودروهای سواری در کلاس‌های مختلف نیز وارد شود. پس از آن بود که در سال ۲۰۰۱، سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار شانگهای، عرضه شد.

  البته توجه داشته باشید که این کمپانی چینی، تا سال ۲۰۰۷، تاییدیه‌ای از سوی دولت برای تولید خودروهای سواری نداشت؛ به‌همین دلیل تا این سال اقدام به مونتاژ خودرهایی همچون هیوندا، در خط تولید خود کرد. پس از اینکه در سال ۲۰۰۷، تاییدیه تولید خودروهای سواری برای این کمپانی صادر شد، جک موتورز شروع به تولید انواع خودروهای سواری در کلاس‌هاس سدان، کراس‌اوور و هاچ‌بک کرد.

  در حال حاضر، انواعی از خودروهای این کمپانی چینی در کشورمان حضور دارند که از محبوبیت زیادی در میان مردم نیز برخوردار شده‌اند. یکی از اولین و محبوب‌ترین خودروهای این کمپانی اتومبیل‌سازی، جک J3 صندوقدار بود که در سال ۱۳۹۱ وارد ایران شد. این خودرو در زمان ورود به کشور، از امکانات بی‌نظیر و بسیار جذابی برخوردار بود که امروزه با ورود خودروهای جدید و مجهزتر، زیاد به چشم نمی‌آیند. بااین‌حال، جک J3 صندوقدار، هنوز هم یکی از پرطرفدارترین خودروهای بازار ایران محسوب می‌شود. در ادامه به کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار خواهیم پرداخت.

   

  کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار

  کمپانی جک موتورز در سال ۲۰۱۵ بود که اولین بخش از خودروهای خود را به بازار ایران عرضه کرد. یکی از اولین خودروهایی که از سوی این کمپانی چینی وارد ایران شد، جک J3 صندوقدار بود؛ خودرویی زیبا، اقتصادی و مناسب خانواده که خیلی زود با استقبال بی‌نظیری از سوی مصرف‌کنندگان مواجه شد. اتومبیل جک J3 صندوقدار، برای اولین‌بار تحت نام C10 در سال ۲۰۰۹ از سوی این کمپانی رونمایی شد.

  طولی نکشید که با همکاری کرمان موتور، شریک تجاری جک در ایران، این خودرو وارد بازار کشورمان شد. در سال ۱۳۹۱، کرمان موتور دستور مونتاژ این سدان چینی را به خط تولید خود وارد کرد و به این ترتیب، جک J3 صندوقدار به یکی از خودروهای موجود در کشورمان تبدیل شد. البته توجه داشته باشید که کرمان موتور، این خودرو چینی را در دو کلاس متفاوت سدان و هاچ‌بک تولید و به بازار عرضه کرد که ما در این مقاله به کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار می‌پردازیم. همچنین مونتاژ و تولید این خودروها تا سال ۱۳۹۳ بر روی خط‌تولید کرمان موتور صورت گرفت و پس از آن، مونتاژ این خودرو چینی متوقف شد.

  جک J3 صندوقدار، در زمان ورودش به بازار، نسبت به بسیاری از خودروهای موجود، از امکانات رفاهی خوبی برخوردار بود. همچنین ظاهر جذاب و به‌روز آن باعث شد تا بسیاری از افراد به سوی این خودرو چینی جذب شوند. در ادامه به‌صورت مفصل به بررسی طراحی و فنی خودرو جک J3 صندوقدار خواهیم پرداخت.

  کارشناسی رنگ جک J3 صندوقدار الوچک

   

  کارشناسی رنگ جک J3 صندوقدار

  جک J3 صندوقدار، از طراحی ساده اما درعین‌حال، زیبایی برخوردار است. طراحی بدنه این خودرو چینی به خوبی صورت گرفته است و بسیاری بر این باور هستند که این خودرو، شباهت بسیاری به خودروهای کمپانی هیوندا دارد. در نمای روبه‌رو خودرو شاهد جلوپنجره کوچکی هستیم که آرم کمپانی جک در وسط آن نقش بسته است. چراغ‌های جلوی خودرو، از طراحی کشیده و اسپرتی برخوردار هستند که ظاهری جذاب و لوکس به جک J3 صندوقدار بخشیده است. در بخش پایینی نیز، شاهد دریچه ورود هوایی هستیم که در مرکز سپر جلو قرار گرفته است. در کناره‌های سپر نیز شاهد جای‌گذاری مه‌شکن‌های جلو هستیم که جلوه‌ای خاص به خودرو بخشیده‌اند.

  بر روی کاپوت خودرو جک J3 صندوقدار شاهد خطوط پرحجمی هستیم که چهره ظاهری خودرو را اسپرت‌ی بخشیده‌اند. علاوه بر آن، این خطوط پرحجم، نقش بسیار مهمی در آیرودینامیک خودرو ایفا می‌کنند. در قسمت جانبی خودرو نیز شاهد همین خطوط پرحجم هستیم که در امتداد دستیگره‌های درها کشیده شده است. این خطوط، علاوه بر افزایش زیبایی خودرو، استحکام بیشتری به بدنه آن می‌بخشند و بدنه خودرو را در برابر ضربه‌های واردشده مقاوم می‌کنند.

  در نمای پشت خودرو، شاهد چراغ‌هایی دو تیکه با طراحی خاص هستیم که در کمتر خودرویی دیده می‌شوند. نکته قابل‌توجه در طراحی جک J3 صندوقدار، وجود یک مه‌شکن در عقب خودرو است که در پایین‌ترین قسمت سپر و در میانه آن قرار گرفته است. در کل، طراحی قسمت عقب این خودرو نیز ساده بوده و ویژگی بسیاری خاصی ندارد. به‌طورکلی، طراحی بدنه خودرو جک J3 صندوقدار را به‌نوعی می‌توان به خودروهای برند سیتروئن تشبیه کرد!

  🟡ویژگی‌های مهم در طراحی خارجی جک J3 صندوقدار🟡

  چراغ مه‌شکن جلو

  چراغ ترمز سوم

  چراغ‌های جلو و عقب هالوژن

  آینه‌های جانبی برقی

  رینگ آلومنیومی

  برف پاک‌کن شیشه عقب

   

  ویژگی های طراحی داخلی جک J3 صندوقدار

  طراحی داخلی خودرو جک J3 صندوقدار نیز همچون طراحی خارجی این خودرو، به خوبی صورت گرفته است. کابین خودرو به شکل مناسبی جادار است و همین موضوع موجب محبوبیت این سدان چینی برای خانواده‌ها شده است؛ البته نباید این خودرو را با سدان‌های کره‌ای و ژتپنی هم‌رده خود مقایسه کرد، چراکه جک J3 صندوقدار از قیمت بسیار مناسب‌تری برخوردار است و نسبت به قیمت خود، کیفیت قابل‌قبولی را عرضه می‌دهد.

  یکی از نقاط ضعف طراحی داخلی جک J3 صندوقدار، استفاده از متریال کم‌کیفیت است؛ مشکلی که در اغلب خودروهای چینی موجود در بازار دیده می‌شود. داشبورد این سدان چینی از دو قسمت تشکیل شده است که با رنگ‌های متفاوتی از هم جدا شده‌اند؛ این موضوع، جلوه خاصی به داخل کابین جک J3 صندوقدار بخشیده است.

  کیفیت الیاف مورداستفاده در صندلی‌های این خودرو، قابل‌قبول است و به‌خوبی احساس راحتی را به سرنشینان منتقل می‌کند. در قسمت پشتی کابین جک J3 صندوقدار، شاهد فضای کافی برای سرنشینان هستیم که یک مزیت بسیار مهم برای این خودرو محسوب می‌شود. نشانگر پشت فرمان در این سدان چینی، از طراحی اسپرتی برخوردار است که لذت رانندگی با این خودرو را چند برابر می‌کند. بر روی داشبورد خودرو نیز شاهد دریچه‌های هوا، سیستم پخش موسیقی و دکمه‌های تهویه هوا هستیم. همچنین کنسول‌های جلو و عقب خودرو از طراحی مناسبی برخوردار هستند.

  کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار در تهران

  🟡ویژگی‌های مهم در طراحی داخلی جک J3 صندوقدار🟡

  کنسول جلو و عقب

  فضای مناسب و کافی برای سرنشینان

  نشانگر سرعت اسپرت

  تریم داخلی دو رنگ و جذاب

  صندوق عقب جادار

   

  کارشناسی فنی جک J3 صندوقدار

  خودرو جک J3 صندوقدار از یک پیشرانه ۱.۳ لیتری برخوردار است که به‌صورت تنفس طبیعی تغذیه می‌شود. این پیشرانه قادر به تولید نیرویی در حدود ۹۳ اسب بخار و گشتاور ۱۱۴ نیوتن-متر است؛ اعدادی که چندان جذاب نیست! شاید بتوان گفت، همین پیشرانه نسبتاً ضعیف جک J3 صندوقدار باعث پایان تولید آن در مدت‌زمان کوتاهی شد. نیروی تولیدشده در پیشرانه این سدان چینی، توسط یک گیربکس ۵ سرعته دستی به دیفرانسیل جلو منتقل می‌شود و شتابی نسبتاً معمولی برای خودرو به ارمغان می‌آورد.

  فاصله میان دو محور این خودرو در حدود ۲۴۰۰ میلی‌متر است و وزنی در حدود ۱ تن و ۶۰ کیلوگرم دارد؛ از این لحاظ، جک J3 صندوقدار را می‌توان خودرو قابل‌قبولی در نظر گرفت. اما به‌صورت کلی، جک J3 صندوقدار، خودرویی نیست که بتواند رضایت علاقه‌مندان به دنیای اتومبیل‌ها را کسب کند! حداکثر سرعت این سدان چینی در حدود ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت است.

  همچنین، شتاب صفر تا صد آن در حدود ۱۶ ثانیه است که رقم درشتی در دنیای اتومبیل‌ها محسوب می‌شود. همچنین خوب است بدانید که باک این خودرو، ظرفیت قابل‌قبولی دارد و می‌تواند ۴۵ لیتر بزنین را در خود جای دهد. مصرف ترکیبی جک J3 صندوقدار نیز در حدود ۵.۵ لیتر در هر صد کیلومتر است که از این لحاظ، عملکرد بسیار مناسبی دارد.

  در قسمت پایانی از کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار، باید به سیستم ترمز و تعلیق این سدان چینی اشاره کرد که از عملکرد مناسبی برخوردار است و نمی‌توان ایراد خاصی بر آن‌ها گرفت. به‌صورت کلی، پیشرانه جک J3 صندوقدار را می‌توان نقطه ضعف اصلی این سدان چینی دانست.

  کارشناسی فنی جک J3 صندوقدار

  🟡مشخصات فنی جک J5 صندوقدار🟡

  پیشرانه

   سیلندر – ۱۶ سوپاپ – تنفس طبیعی

  حجم موتور

  ۱.۳ لیتر

  گیربکس

  ۵ سرعته دستی

  قدرت

  ۹۳ اسب بخار

  گشتاور

  ۱۱۴ نیوتن-متر

  شتاب ۰ تا ۱۰۰

  ۱۶ ثانیه

  حداکثر سرعت

  ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت

  مصرف ترکیبی

  ۵.۵ لیتر در هر صد کیلومتر

   

  آیا جک J3 صندوقدار خودرویی ایمن محسوب می شود؟

  اتومبیل جک J3 صندوقدار، از سطح کیفی قابل‌قبولی برخوردار است. این موضوع باعث شده تا این خودرو چینی، ازنظر ایمنی نیز عملکرد خوبی از خود نشان دهد. در مرحه اول، باید گفت که بدنه این خودرو از طراحی و کیفیت خوبی برخوردار است که سرنشینان را از ضربات وارده محافظت می‌کند. همچنین باید اشاره کرد که این سدان چینی مجهز به کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو است. علاوه بر همه این موارد، جک J3 صندوقدار از سیستم ترمز ABS و EBD برخوردار است که به‌خوبی قادر به کنترل این خودرو و کاهش حوادث هستند.

   

  آپشن های رفاهی جک J3 صندوقدار

  جک J3 صندوقدار یک خودرو اقتصادی محسوب می‌شود که کیفیت قابل‌قبولی را ارائه می‌دهد. این خودرو، همچون سایر خودروهای اقتصادی از آپشن‌ها و امکانات معمولی برخوردار است و نمی‌توان آن را یک اتومبیل فول‌آپشن دانست. جک J3 صندوقدار دارای آپشن‌های کاربردی و معمولی همچون قفل ایمنی کودک، سیستم هشدار دهنده باز بودن درب، سیستم تنظیم ارتفاع چراغ‌های جلو، گرم‌کن شیشه عقب، چراغ مطالعه و… است. به‌صورت کلی، امکانات خودرو جک J3 صندوقدار به‌عنوان یک خودرو اقتصادی، قابل‌قبول است.

   

  کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار در تهران

  همانطور که اشاره کردیم، خودرو جک J3 صندوقدار یکی از اولین سدان‌های چینی واردشده به کشور بود. این خودرو در بدو ورود با استقبال خوبی از سوی مصرف‌کنندگان مواجه شد. چراکه جک J3 صندوقدار، خودرویی زیبا و به‌روز با قیمتی مناسب و اقتصادی بود. همین موضوع، افراد بسیاری را به سوی خرید این سدان چینی سوق داد. همچنین، این خودرو چینی از ظاهر اسپرت و جدیدی برخوردار بود که بر محبوبیت آن افزود.

  درنهایت، خودرو جک J3 صندوقدار به یکی از پرفروش‌ترین خودروهای بازار ایران، در آن روزها، تبدیل شد. امروزه این خودرو چینی، خرید و فروش زیادی را در بازار اتومبیل تجربه نمی‌کند که یکی از دلایل آن نسخه‌های محدود و توقف تولید این سدان چینی است. اما این موضوع، به هیچ‌وجه از اهمیت کارشناسی جک J3 صندوقدار کم نمی‌کند؛ چراکه یک کارشناسی اشتباه، می‌تواند خسارت بسیار زیادی به شما عزیزان وارد کند.

  اگر شما نیز قصد خرید یا فروش خودرو جک J3 صندوقدار را دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام معامله، کارشناسی خودرو مدنظرتان را به یک مجموعه تخصصی بسپارید تا شما را از ضررهای احتمالی نجات دهد! برای این منظور، می‌توانید از خدمات کارشناسی مجموعه الوچک بهره‌مند شوید. شما عزیزان می‌توانید با ثبت درخواست کارشناسی خودرو خود در مجموعه الوچک، در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات کارشناسی تخصصی خودرو این مجموعه استفاده کنید.

  اگر در شهر تهران هستید، پس از ثبت درخواست، کارشناسان الوچک در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر شده و نسبت به کارشناسی کامل جک J3 صندوقدار اقدام خواهند کرد. توجه داشته باشید، به‌منظور اطمینان شما از صحت کارشناسی انجام‌شده، یک برگه کارشناسی ضمانت‌دار از سوی کارشناسان الوچک به شما ارائه خواهد شد. به این صورت، با خیالی آسوده نسبت به خرید خودرو موردنظر خود اقدام خواهید کرد.

   

  کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار در محل

   

  کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار در محل

  از دیگر مزیت‌های بهره‌مندی از خدمات مجموعه الوچک، حضور کارشناسان مجرب و متخصص در محل شماست! اگر از اتلاف وقت خود بیزارید و یا فرصت کافی برای مراجعه به مرکز تخصصی کارشناسی خودرو ندارید، می‌توانید تنها با یک تماس، درخواست کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار خود را ثبت کنید. کارشناسان مجرب الوچک، پس از ثبت درخواست شما، به‌منظور کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار به محل شما اعزام خواهند شد. درنتیجه، شما می‌توانید در وقت خود صرفه‌جویی کرده و نسبت به خودرو موردنظرتان از کارشناسی کاملی برخوردار شوید. کارشناسان الوچک، پس از حضور در محل، نسبت به کارشناسی فنی، بدنه و رنگ خودرو جک J3 صندوقدار اقدام کرده و درنهایت برگه کارشناسی ضمانت‌داری به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

   

  خلاصه مطلب

  در این مطلب از الوچک، سعی بر این داشتیم تا به تمامی سوالات شما در رابطه با کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار پاسخ دهیم. این سدان چینی می‌تواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که به دنبال یک خودرو وارداتی با قیمت مناسب هستند. اگر علاقه‌مند به سدان‌های وارداتی هستید، خودرو جک J3 صندوقدار، انتخاب مناسبی برای شما است.

  جک J3 صندوقدار، انتخاب مناسبی برای افرادی است که به دنبال زیبایی، ایمنی و راحتی هستند. ما نیز سعی کردیم تمامی نکات مربوط به کارشناسی خودرو جک J3 صندوقدار را بررسی و تحلیل کنیم. درصورتی که باز هم نیاز به مشاوره و کمک از سوی افراد متخصص داشتید، خوشحال می‌شویم در الوچک پاسخگوی شما دوستان باشیم. برای دریافت خدمات کارشناسی جک J3 صندوقدار در محل، با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس حاصل نمایید.