کارشناسی خودرو تصادفی🚗 {گواهی‌معتبر✔️درمحل}

  • ما تا کنون تجربه کارشناسی بیش از ۵۰ هزار خودرو را داشتیم
  • فاصله کارشناسان ما تا محل شما کمتر از ۱ ساعت می باشد
  • کارشناسی خودرو با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود

سوالی دارید ؟

کارشناسی خودرو تصادفی در تهران

کارشناسی خودرو تصادفی بسیار حساس بوده و از اهمیت بسیاری برخوردار است. از آنجایی که خودروهای تصادفی ممکن است ایرادات بسیاری در بدنه و حتی در قسمت های فنی و موتور داشته باشند، کارشناسی آن ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. بسیاری از فروشندگان خودروهای تصادفی، از بیان کردن ایرادات امتناع می ورزند و همین منظور منجر به ضرر و زیان بسیاری از خریداران خواهد شد. از طرفی ایرادهای موتوری و فنی خودروهای تصادفی نیز به راحتی امکان پذیر نیست زیرا برخی ظاهر اتوموبیل را طوری رسیدگی می کنند که در نگاه اول افراد معمولی حتی ممکن است متوجه تصادفی بودن اتوموبیل نیز نشوند. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات، مراجعه به کارشناسی خودرو تصادفی بهترین راه حل است.

چرا کارشناسی خودرو تصادفی الوچک؟

ما در الوچک کارشناسی خودرو تصادفی را به صورت تخصصی و با امکانات ویژه ارائه می‌دهیم. با انتخاب الو چک برای کارشناسی خودرو تصادفی نیازی نیست نگران  مشکلات احتمالی شناسایی نشده باشید. زیرا کلیه خدمات با ضمانت ارائه شده و حتی در صورت نارضایتی مقدار هزینه عودت داده می شود. همچنین در الوچک کلیه افراد متخصص و کارآموزده در حال فعالیت هستند به صورتی که می توانند کوچک ترین ایراد را در ماشین شناسایی کنند.

کارشناسان ما با استفاده از تجربه و دستگاه ها و ابزار آلات تخصصی کیفیت خودرو مورد نظر را بررسی نموده و آن را ارزیابی می کنند.

 

کارشناسی خودرو تصادفی در تهران

 

اهمیت کارشناسی خودرو تصادفی

افرادی که تصمیم خود را برای خرید اتوموبیل می‌گیرند به چند دسته تقسیم می‌شوند. یک گروه تنها خودروهای صفر و دست اول را مدنظر دارند. گروه دوم، به سراغ خودروهای کارکرده می‎روند. خودروهای کارکرده به چند دسته تقسیم می‌شوند که یک مورد از آن‌ها خودروهای تصادفی است. خودروهای تصادفی گزینه آخر برای افرادی است که قصد خرید اتوموبیل را دارند. ازآنجایی که خودروهای تصادفی وضعیت نامعلومی دارند و مشخص نیست دقیقا چقدر آسیب دیده اند و یا چه ایرادهای فنی را پشت سر گذاشته اند به همین دلیل استفاده از خدمات کارشناسی خودرو تصادفی ضروری است تا از این موارد مطمئن شوید و سپس خرید خود را انجام دهید.

یکی از دلایل بسیار مهم بعدی برای اهمیت کارشناسی خودرو تصادفی است این موضوع است که خودروهای تصادفی معاینه فنی ندارد و به همین دلیل تنها راه شناسایی مشکلات فنی؛ بررسی کارشناس است.

 

توصیه های الوچک هنگام خرید خودرو تصادفی

در کنار استفاده از خدمات کارشناسی خودرو تصادفی دانستن یک سری نکات نیز می‌تواند به شما کمک بسیاری نماید تا از آسیب ها و ضررهای احتمالی جلوگیری کنید.

 

🔰از نزدیکان کمک بگیرید

اگر واقعا در مرحله ای هستید که تصمیم نهایی خود را برای خرید خودرو تصادفی گرفته اید، توصیه ما این است که از نزدیکان کمک بگیرید؛ زیرا فرد آشنا و در حیطه نزدیکان شما در مورد عیوب خودرو با شما صادق هستند.

 

🔰کلاهبرداری خودرو سرقتی به جای تصادفی

متاسفانه یکی از شگردهای رایج کلاهبرداران فروختن خودروهای سرقتی به جای تصادفی است که راهکار این موضوع نیز بررسی دقیق مدارک ماشین قبل از خرید و یا استعلام سامانه های ثبت تصادفات است. البته روش های دیگری نیز وجود دارد. مانند چک کردن سند برگه سبز خودرو و تطبیق مشخصات درج شده در سند با مشخصات خودرو تصادفی. بعد از این مرحله باید مشخصات مالک خودرو که در سند نیز قید شده را با کارت شناسایی فروشنده مطابقت دهید.

 

نکات انتخاب کارشناس خودرو تصادفی

برای کارشناسی خودرو تصادفی سعی کنید به مرکزی مراجعه نمایید که مورد قبول خودتان و طرف مقابل باشد؛ زیرا گاهی برخی فروشندگان خودورهای تصادفی با مراکز غیرمجاز همدست هستند و این مراکز اطلاعات غلط در مورد خودرو و آسیب های آن به شما ارائه می دهند.

نکته بعدی دریافت بیشترین ضمانت از کارشناس خودرو تصادفی است. از دریافت خدمات کارشناسی خودرو تصادفی بدون تضمین خودداری نمایید.

میزان جبران خسارت نیز مهم است و بهتر است شرکتی را انتخاب نمایید که بیشترین میزان جبران خسارت را برای کارشناسی خودرو تصادفی ارائه دهد. جبران خسارت بدین معناست که اگر به هر دلیل کارشناس نتوانست ایرادها را بدرستی شناسایی نماید، شرکت جبران خسارت نماید.

 

قیمت گذاری خودرو تصادفی

شاید تصور کنید خودروهای تصادفی نیز مانند خودروهای کارکرده برای قیمت کارشناسی می شوند؛ اما این تصوری اشتباه است. زیرا خودرو تصادفی احتمال آسیب دیدگی بسیار بیشتری داشته و در نتیجه قیمت بسیار پایین تری می تواند داشته باشد. به طور مثال تعویض مواردی مانند کاپوت و گلگیر در کاهش قیمت تاثیر مستقیم دارند.

برای قیمت گذاری خودرو تصادفی به صورت کلی طبق قوانین زیر محاسبات انجام می شود:

 

🔰آسیب‌ دیدن قطعاتی مانند گل‌گیر و درها حتی اگر شاسی، سقف و ستون سالم باشند، ۴ درصد از قیمت خودرو کم می‌کنند.

🔰تصادف از عقب حدود ۵ درصد قیمت خودرو را کمتر خواهد کرد.

🔰خراب‌ شدن شاسی‌ و سینی بغل شاسی هم کدام ۵ درصد از قیمت کم خواهند کرد.

🔰آسیب سقف منجر به کاهش ۱۰ درصدی قیمت خواهد شد.

🔰ستون‌های بغل ۵ درصد از قیمت کم خواهند کرد.

🔰ماشین تمام رنگ شده قیمت نصف خواهد داشت.

 

برای اطلاع از میزان افت قیمت خودرو تصادفی می توانید از جدول زیر نیز استفاده کنید که البته برای سال گذشته است و برای سال جدید بعد از منتشر شدن بروزرسانی خواهد شد:

جدول افت قیمت خودرو در تصادفات
آسیب گلگیر های خودرو۲ تا ۳ درصد افت قیمت
آسیب درب های خودرو۳ تا ۴ درصد افت قیمت
آسیب صندوق خودرو۴ تا ۵ درصد افت قیمت
آسیب درب موتور خودرو۵ تا ۷ درصد افت قیمت
آسیب درب های خودرو۴ تا ۵ درصد افت قیمت
آسیب گلگیر های خودرو۳ تا ۴ درصد افت قیمت
آسیب درب موتور خودرو۶ تا ۸ درصد افت قیمت
آسیب درب صندوق خودرو۵ تا ۶ درصد افت قیمت

 

کارشناسی خودرو تصادفی در محل

 

کارشناسی قیمت خودرو تصادفی در محل

در حال حاضر برخی از شرکت‌ها کارشناسی قیمت خودرو تصادفی در محل را ارائه می دهند که یکی از آن ها، شرکت الوچک است. ما در الوچک چندین کارشناس داریم که به محض ثبت درخواست به محل مورد نظر فرستاده خواهند شد. با انتخاب خدمات کارشناسی قیمت خودرو تصادفی در محل می توانید هزینه های رفت و آمد و معطلی در شعب حضوری را کاهش دهید.

قیمت کارشناسی خودرو تصادفی

قیمت کارشناسی خودرو تصادفی به عوامل بسیاری می تواند بستگی داشته باشد و نمی توان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت؛ اما هرچه آسیب وارد شده به خودرو بیشتر باشد و کارشناس تشخیص دهد که بررسی این خودرو نیاز به گذاشتن زمان بیشتری دارد؛ هزینه بیشتری نیز دریافت می شود. برای اطلاع از قیمت دقیق و هزینه های مربوط می توانید با تماس بگیرید.

 

برای دریافت قیمت کارشناسی خودرو تصادفی به صورت دقیق کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود. برای دریافت مشاوره با ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۰۴ تماس بگیرید.

 

 

برای دانلود pdf مطلب کارشناسی خودرو تصادفی کلیک کنید.